Kraliçe II. Elizabeth’in Tabutunun Üzerinde Örümcek Vardı: Resimler – Hollywood Life


kraliçe tabut


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Dünya, 19 Eylül sabahı son saygılarını sunmak için toplandı. kraliçe ikinci Elizabeth ülkesine ve Commonwealth’e yaptığı 70 yıllık inanılmaz hizmet için. Hayatının kutlamasının ortasında, Kraliçe’nin tabutu Westminster Manastırı’na giderken, bazı hayranlar tabutun üzerine bir çiçek çelengi yapıştırılmış bir kartta bir örümceğin koştuğunu gördü. Kart aslında bir mektuptu Kral Charles III onunla birlikte gömülecek olan annesine, “Sevgi dolu ve özverili bir hatırada. Charles R.”

Kraliçe II. Elizabeth'in Tabutunun Üzerinde Örümcek Vardı: Resimler – Hollywood Life
Kraliçe II. Elizabeth’in tabutu. (Deklanşör)

İzleyiciler, küçük yaratığın görünüşüne sevgiyle tepki gösterdi ve kralcı bir tweet attı, “Kraliçenin işler ters gittiğinde onu sevdiği söyleniyor. Bence piskoposun kağıdını yere düşürmesine ve çiçek aranjmanındaki örümceğe bayılırdı. #kraliçe cenazesi.” Bir diğeri de bu ifadeyi yineleyerek, “Çiçeklerin üzerindeki kartın üzerinde sürünen örümceği başka biri gördü mü? Kraliçe, Doğa’yı sevdiği için mutlu olurdu.”

Ruhsal olarak, örümceklerin “zarafet ve kolaylıkla karmaşık ve güzel bir ağ kurabilen yaratıcı yaratıklar” olduğu söylenir. “Şu anda tezahür etmenize yardımcı olmak için geçmişi ve geleceği bir araya getiren usta zaman tutucular” olarak bilinirler. Kraliçe’nin ölümünden bu yana, yas tutanlara rahatlık sağlamaya yardımcı olan çift gökkuşakları gibi çeşitli işaretler oldu.

Örümceğe ek olarak, Kraliyet Ailesi’nin cenaze töreninden önce bir tweet’te ortaya çıkardığı Kraliçe’nin tabutunun üzerinde birkaç anlamlı çiçek daha vardı. “Kralın isteği üzerine, çelenk Rosemary, English Oak ve Myrtle (Kraliçe’nin düğün buketinde Myrtle’dan yetiştirilen bir bitkiden kesilmiş) yaprakları ve beyaz dokunuşlarla, altın, pembe ve koyu bordo tonlarında çiçekler içerir. Kraliyet Rezidanslarının bahçelerinden” diye paylaştılar.

Kraliçe II. Elizabeth'in Tabutunun Üzerinde Örümcek Vardı: Resimler – Hollywood Life
Kraliçe II. Elizabeth’in tabutu. (Deklanşör)

Kraliçe’nin Westminster Abbey’deki merhum kocası Prens Phillip’in yanında son istirahatgahına yatırılmasıyla sona erecek olan bugünkü törenler sırasında duygular anlaşılır bir şekilde yüksekti. Kardeşler Prens Harry ve Prens William Kraliçe’nin tabutunun arkasından ciddiyetle yürüdüklerinde kederlerinde yeniden bir araya geldiler. Kate Middleton ve Meghan Markle merhum hükümdarı onurlandırırken bir arada durdular. Prens William’ın çocukları Prenses Charlotte ve Prens George Charlotte bir şapka ve at nalı broş takarak, her ikisi de büyük büyükannesine jest yaparak hayatın kutlamasına katıldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/queen-elizabeth-ii-spider-coffin-funeral-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir