Kraliçe II. Elizabeth’in Ölümü Prens George’un Kraliyet Görevlerini Nasıl Etkiler?


Büyük büyükannesinin ölümünün ardından kraliçe ikinci Elizabeth, Galler Prensi George şimdi tahtta ikinci sırada.

9 yaşındaki oğlu için bu tam olarak ne anlama geliyor? Prens William ve Kate Middleton, Yine de? Kraliyet uzmanına göre Jonathan Sacerdoti, pek değil – en azından şu anda. Sacerdoti, E’ye özel olarak “Bence o gerçekten çok genç” dedi. Haberler. “Gerçi ara sıra onu dışarıda görüyoruz. Örneğin, onu Kraliçe’nin 70. Jübile kutlamalarında ailesiyle birlikte seyirciler arasında ve balkonda gördük.”

Başka herhangi bir kamuya açık çıkışın tek bir amaca hizmet etmesi muhtemeldir: George’un ardı ardına olduğunu hatırlatmak. Sacerdoti’nin belirttiği gibi, Kraliçe, babası ve Kral Charles III 2020’de; İngiliz monarşisinin “sürekliliğini gösterdiğine” inandığı bir hareket.

Yorumcu devam etti, “Burada Birleşik Krallık’ta sahip olduğumuz gibi bir anayasal monarşi fikri hakkında hatırlamamız gerçekten önemli olan bir şey, onun güçlü yönlerinden birinin doğuştan yapılmasının her zaman kimin geleceğini bilmeniz anlamına gelmesidir. inanılmaz miktarda istikrar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346882/how-queen-elizabeth-ii-s-death-impacts-prince-george-s-royal-duties?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir