Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesinden Önce Yeni Portresi Yayınlandı


Kraliyet gülümsemesi.

18 Eylül’de, arifesinde kraliçe ikinci ElizabethCenaze töreninde, merhum hükümdarın görünmeyen bir portresi yayınlandı. Buckingham Sarayı.

Fotoğrafta, kraliçe açık mavi bir elbise giymiş, saçları mükemmel bir şekilde kıvrılmış ve kameraya parlak bir şekilde gülümsüyor. En sevdiği üç sıralı inci kolyesini, inci küpelerini ve babasından 18. doğum günü hediyesi olan akuamarin ve pırlanta klipsli broşlarını takarken resmedilmiştir. Kral George VI 1944’te.

Saraya göre, portre bu yılın başlarında Majestelerinin Platin Jübilesini kutlamak için çekildi, çünkü o dönüm noktasına ulaşan ilk İngiliz hükümdarı oldu.

Kraliçe Elizabeth, 8 Eylül’de İskoçya’daki tatil evi Balmoral Kalesi’nde 96 yaşında vefat etti.

Yas tutanların saygılarını sunmak için kilometrelerce beklediği bildirilen Westminster Hall’da eyalette yattıktan sonra, kraliçenin cenazesinin 19 Eylül’de 06:00 ET / 03:00 PT’de yapılması planlanıyor. Gün, Birleşik Krallık sakinleri için ulusal bir banka tatili olacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346816/queen-elizabeth-ii-is-all-smiles-in-new-portrait-released-before-her-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir