Kraliçe II. Elizabeth Yeni Açılan Platin Jübile Portresinde Poz Veriyor


Bir an – ya da daha iyisi, 70 yıllık anlar – bir kamera flaşıyla yakalanmış.

kraliçe ikinci Elizabeth 1 Haziran’da yayınlanan yeni bir portre ile Platin Jübile kutlamalarının başlangıcını işaret etti. Fotoğrafçı tarafından çekilen muhteşem fotoğraf. Ranald MackechnieRoyal Communications’dan yapılan bir basın açıklamasına göre, 25 Mayıs’ta Windsor Kalesi’ndeki Victoria Vestibule’de yakalandı.

Mackechnie daha önce iki kez Kraliçe II. Elizabeth’in portrelerini çekmişti: bir kez 2016’da 90. doğum günü için ve bir kez de 2020’de yeni bir on yılın başlangıcını onurlandırmak için. Platinum Jubilee portresini çekme görevinde Mackechnie, “Sorulmak bir onur ve üstlenmek bir ayrıcalıktır” dedi.

Resimde, kraliyet hükümdarı açık mavi bir ceket ve inci ve elmas süslemeli bir elbise giyiyor. Windsor Kalesi’nin Yuvarlak Kulesi ve Kral II. Charles’ın heykeli, pencereden onun arkasında resmedilmiştir.

1 Haziran’da Majestelerinin son portresi kraliyet ailesiyle paylaşıldı. Instagram sayfası Kraliçe Elizabeth’in saltanatı sırasında 70 yıllık hizmetini onurlandıran Platinum Jubilee tatil hafta sonu beklentisiyle bir mesajla birlikte.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333134/queen-elizabeth-ii-looks-royally-striking-in-new-platinum-jubilee-portrait?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel