Kraliçe II. Elizabeth ve Prens Philip’in Eşsiz Aşk Hikayesini Yeniden Yaşayın


Kraliyet için uygun bir aşk hikayesi.

8 Eylül’de İngiliz kraliyet ailesi, Kraliçe II. Elizabeth’in 96 yaşında öldüğüne dair yürek burkan haberi duyurdu. Twitter açıklaması“Kraliçe bu öğleden sonra Balmoral’da huzur içinde öldü.”

Kraliçenin ölümü, 73 yıllık kocasından bir yıldan biraz fazla bir süre sonra geldi. Prens Philip2021 yılı Nisan ayında vefat etmiştir.

Çiftin on yıllardır süren ilişkisinin zamana direndiğini inkar etmek mümkün değil. Ebeveynleri olan uzun zamandır çift Prens Charles, Prenses Anne, Prens Andrew ve Prens edwarden başından beri yadsınamaz bir bağı vardı.

Çünkü çift İngiliz monarşisini yönetmeden çok önce, ikisi 1939’da 18 yaşındaki bir öğrenci olan Philip’in İngiltere’nin 13 yaşındaki Prenses Elizabeth’i burayı gezerken tanıştırdığı Britannia Kraliyet Deniz Koleji’nde bir araya geldi.

Karşılaşmalarına ilk görüşte aşk diyebilirsiniz ve çiftin II. Dünya Savaşı boyunca mektup alışverişinde bulundukları söylenir.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1308030/queen-elizabeth-ii-and-prince-philip-s-love-story-inside-the-royal-couple-s-one-of-a-kind-marriage?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir