Kraliçe II. Elizabeth, Şükran Günü Ayini Atlayacak


Onun kraliçe ikinci Elizabethpartisine gidebilir ve isterse ara verebilir.

2 Haziran’da Buckingham Sarayı, Kraliçe’nin 1 Haziran’daki Platinum Jübile kutlamalarının ilk gününden sonra “biraz rahatsızlık” yaşadığını ve 3 Haziran’da St. Paul Katedrali’ndeki Ulusal Şükran Günü Ayini dışında oturacağını paylaştı.

Açıklamada, “Majesteleri büyük bir isteksizlikle katılmayacağına karar verdi” denildi. “Kraliçe, Windsor Şatosu’ndaki bu geceki Beacon aydınlatma etkinliğine katılmayı dört gözle bekliyor ve bugünü unutulmaz bir olay haline getiren herkese teşekkür etmek istiyor.”

Dört günlük etkinlik, Kraliçe’nin tahttaki 70 yılına saygı duruşunda bulunuyor. 96 yaşındaki Majesteleri, şenliklere muhteşem bir portreyi paylaşarak erkenden başladı. Ranald Mackechnie) kraliyet ailesinin Instagram sayfası 25 Mayıs. Fotoğraf, İngiltere’nin en uzun süredir hizmet veren hükümdarının, uzun süredir şifonyerinin tasarladığı incilerle süslenmiş açık mavi bir ceket ve elbiseye yemin ettiğini gösteriyordu. Angela Kelly.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333271/queen-elizabeth-ii-to-skip-service-of-thanksgiving-after-feeling-discomfort-during-platinum-jubilee?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel