Kraliçe II. Elizabeth için Dünya Çanlarını Duyun


Bu, dünyanın dört bir yanında onuruna duyulan sesti. kraliçe ikinci Elizabeth.

8 Eylül’de Balmoral’daki malikanesinde huzur içinde vefat eden 96 yaşındaki İngiliz hükümdar, ölüm haberinden birkaç dakika sonra onurlandırıldı. Londra, İngiltere’deki St. Paul Katedrali de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki kiliselerde ve katedrallerde çanlar çaldı. sosyal medyada paylaşıldı-Majestelerinin 96 yıllık yaşamının anısına dakikada bir kez.

“Yarı boğuk bir çan çalıyor ve Leicester Katedrali’ndeki sessizliği bozuyor” resmi Twitter hesabı İngiltere’de bulunan kiliseye ait olan bir video, çanlarının bir videosunu yayınladı. “Kraliçe Majestelerinin ölümünü kutlamak için.”

Başka bir Twitter kullanıcısı, İngiltere’nin Chelmsford kentindeki bir Katedral’den bir video yayınladı ve yoldan geçenlerin zilleri çalarken izlemek için durduklarını paylaştı. Onlar bir klibin başlığını attı“İnsanlar #Chelmsford Katedrali’nde çalan çanlarla yollarında durdular. Şehir sakinleri ve işçiler, Kraliçe II. Elizabeth’in harika hayatını düşünmek için bir dakika ayırdı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345542/hear-bells-around-the-world-ring-for-queen-elizabeth-ii-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir