Kraliçe II. Elizabeth Hakkında Taç Neyi Doğru ve Yanlış Yaptı?


Prens Philip, Kraliçe Elizabeth’in hayatındaki tek erkek değildi.

Tabii ki, atıfta bulunuyoruz Henry HerbertCarnarvon Kontu unvanının varisi olduğu için Lord Porchester nezaket unvanıyla büyüdüğü için Porchey takma adı verildi. (Eğlenceli gerçek: Porchey, şu anda ülkenin ana mülkü olduğu bilinen Highclere Kalesi’nde yaşıyordu. Downton Manastırıy.)

İçinde Taç, kraliçe ve Porchey, ortak at sevgisi ve kırsal alan sayesinde uzun süreli bir dostluğa sahiptir. Philip’in Porchey’i kıskanması, TaçElizabeth’in gözleri sadece kocasını gördüğünden, gösteri kraliçe ve kontun ne kadar yakın olduğunu doğru bir şekilde tasvir etti.

Porchey’nin oğlu, “Pek çok ilgi alanına giren çok eşit bir dostluktu” dedi. George Herbert söylenmiş Telgraf. “Aynı nesildendiler. Savaştan geçmişlerdi. Atlara olduğu kadar kırlara ve vahşi hayata da büyük bir sevgiyi paylaşıyorlardı. Sandringham’da, Highclere’de ya da İskoçya’da yürüyor olsalar da, bu her zaman büyük bir saplantıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1318714/what-the-crown-has-gotten-right-and-wrong-about-queen-elizabeth-ii?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir