Kraliçe Elizabeth’in Cenazesi Fotoğrafa Dokunarak Teyit Edildi – Hollywood Life


Kraliçe Elizabeth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Kraliyet Ailesi onayladı Kraliçe II. Elizabeth’in Son Hükümdar’ın çarpıcı bir fotoğrafı ve dokunaklı bir haraç ile gömüldü. 19 Eylül’deki tarihi, gösterişli devlet cenazesinin ardından aile, Kraliçe Elizabeth’in saçlarında krem ​​renkli bir başörtüsüyle vahşi fundalıklarda gezinirken daha önce hiç görülmemiş bir fotoğrafını yayınladı. Yapabileceğiniz Instagram resmi BURAYA BAKIN, sevgili Kraliçe’yi genç yaşlarında rüzgarlı tepeye çıkarken adımlarını güçlendirmek için bir baston kullandığını gösterdi. Yeşil bir ceket giydi ve küçük bir bronzluk çantası ve kolunda başka bir hafif ceket gibi görünen bir şey taşıyordu. Görkemli, sisli yamacı keşfederken de deri eldiven giyiyor gibi görünüyordu. “Meleklerin uçuşları dinlenmen için sana şarkı söylesin, ”Kraliyet ailesi Pazartesi akşamı fotoğraf gönderisine başlık attı. “Majesteleri Kraliçe’nin sevgi dolu anısına. 1926 – 2022.”

kraliçe ikinci Elizabeth
Kraliçe II. Elizabeth 23 Mayıs 2022’de Londra’daki Chelsea Flower Show’da. (Paul Grover/WPA Pool/Shutterstock)

Sevgili Kraliçe’nin anısına mesajlar yorumlar bölümünü doldurdu ve onun olağanüstü yaşamının ve ölümünün toplumsal ve tarihi etkisine dair hiçbir şüphe bırakmadı. Hesabın 13,1 milyon takipçisinden biri “Ne güzel bir resim” yorumunu yaptı. “Harika Kraliçe II. Elizabeth asla unutulmayacak ve herkes tarafından her zaman sevilecek! Huzur içinde yatsın.” “Hoşçakal sevgili Kraliçemiz”, beyaz kalp emojilerinin yanında bir başka tepki verdi.

Kraliçe Elizabeth, tahtta eşi benzeri görülmemiş bir yetmiş yılı kutladıktan sonra 8 Eylül’de Balmoral’da 96 yaşında öldü. Kocasının yanına defnedildiği öğrenildi Prens Philip, Edinburgh dükü9 Nisan 2021’de 99 yaşında ve ebeveynleri Kraliçe Anne ile birlikte ölen , bir yıldan biraz fazla bir süre önce Kraliçe Elizabeth ve Kral George VI King George VI Memorial Chapel’de. Özel cenaze töreninden önce, Kraliyet Ailesi ve Birleşik Krallık, St. George Şapeli’nde düzenlenen büyük bir devlet cenazesinde onu onurlandırdı.

Yas tutanlar arasındaydı Kral Charles III73, Prens William40, Prens Harry38 ve eşleri Queen Consort Camilla Parker Bowles75, Galler Prensesi Kate Middleton40 ve Meghan Markle, 41, sırasıyla. Katılan devlet adamları ve dünya liderleri dahil ABD Başkanı Joe Bidenve onun eşi Jill BidenBaşkan Emmanuel Macron Fransa ve İngiltere Başbakanı Liz Kafesdiğerleri arasında.

Kraliçe Elizabeth Cenazesi
Tim Rooke/Shutterstock

William ve Kate’in en büyük iki çocuğu, Prens George9 ve Prenses Charlotte7 yaşındaki merhum Kraliçe’nin torununun yürek burkan fotoğraflarda ağlarken görüldüğü ayine de cesurca katıldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/queen-elizabeth-burial-confirmed-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir