Kraliçe Elizabeth’in Cenazeden Önce Yeni Portresi: Fotoğraf – Hollywood Life


Kraliçe Elizabeth'in Cenazeden Önce Yeni Portresi: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew Matthews/WPA Havuzu/Shutterstock

Yeni bir portre Kraliçe Elizabeth‘s serbest bırakıldı devlet cenazesinden bir gün önce – ve 96 yaşındaki merhum babasına sevgi dolu bir haraç ödedi Kral George VI. 18 Eylül Pazar günü Buckingham Sarayı tarafından paylaşılan görüntüde, Nisan 1944’te 18. doğum gününde babası tarafından hediye edilen bir dizi çarpıcı akuamarin ve elmas broş taktı. İngiliz tarihindeki en uzun hükümdarlık hükümdarı görüntüde imza gülümsemesini sergiledi. , Mayıs 2022’de Windsor Kalesi’ndeki 96. doğum gününden hemen sonra çekildi. Görüntü, Platinum Jubilee’sini anmak için çekildi.

Kraliyet Ailesi’nin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, “Kraliçe’nin Cenazesinden Önce Yeni bir fotoğraf yayınlandı” ifadesi yer aldı. “Bu yıl, bu dönüm noktasına ulaşan ilk İngiliz Hükümdarı olduğu için Majestelerinin Platin Jübilesini kutlamak için alındı. Yarın milyonlar onun olağanüstü hayatını anmak için bir araya gelecek.”

Kraliçe Elizabeth'in Cenazeden Önce Yeni Portresi: Fotoğraf – Hollywood Life
Kraliçe Elizabeth bu yılın başlarında sarı bir topluluk içinde görülüyor. (Andrew Matthews/WPA Havuzu/Shutterstock)

Broş ikilisi art deco tasarımda ve Fransız lüks kuyumcu Boucheron’un yaratılışında. Zarif parçalar, ışığı benzersiz bir şekilde yansıtan yuvarlak, oval ve baget şeklinde kesilmiş taşlardan oluşuyor. Tahttaki 70. yılını kutlamak için Şubat 2022’de yayınlanan bir dizi başka görüntü de dahil olmak üzere, yıllar boyunca birçok kez duygusal aksesuarları takarken görüldü. Ailesi ve yakın arkadaşları tarafından sevgiyle Bertie olarak adlandırılan babası, Şubat 1952’de 56 yaşında vefat etti.

Enfes fotoğrafta, broşlardaki akuamarin tonunu tamamlayan pudra mavisi bir elbise giymişti. Kraliçe, takımını en sevdiği iki mücevher parçasıyla tamamladı: kraliyet tarafından düzenli olarak takılan üç sıralı bir inci kolye ve bir dizi inci küpe.

Her ikisi de onun için oldukça duygusal: kolye, rahmetli dedesinden bir hediyeydi. Kral George V 1935’te henüz dokuz yaşındayken Gümüş Jübilesini kutlamak için Kraliçe’nin Mücevherleri yazar tarafından Leslie Alanı. Bilgili kitap aynı zamanda neredeyse aynı olan iki stili olduğunu da belirtiyor: biri dereceli aile incilerinden yaptırdığı ve 1953 taç giyme töreni için Katar Emiri’nden bir elmas toka ile yetenekli.

Kraliçe Elizabeth ayrıca 1977’de kendi Gümüş Jübilesi için taktığı elmas ve inci damla küpelerini takıyor gibi görünüyordu.

Hem kolye hem de küpeler son günlerde Kate Middleton her ikisini de merhum kayınpederinin anısına giydi. 40 yaşındaki Galler Prensesi, 17 Eylül Cumartesi günü Buckingham Sarayı’nda Commonwealth uluslarının genel valileri için verilen bir resepsiyon sırasında parçaları giyerken fotoğraflandı.

Kraliçe Elizabeth, 8 Eylül Perşembe günü, yeni seçilen Başbakan olarak atanmasından sadece iki gün sonra İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde 96 yaşında vefat etti. Liz Kafes. Birleşik Krallık ve İngiliz Milletler Topluluğu, hemen ardından, çocukları ve torunları tarafından düzenlenen nöbetlerin yanı sıra halkın sıraya girip saygı göstermesi için “devlette yatma” dört günlük bir yas dönemine girdi. 19 Eylül Pazartesi günü Westminster Abbey’de resmi bir devlet cenazesi ile onurlandırılacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/queen-elizabeth-portrait-before-funeral-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir