Kraliçe Elizabeth Sağlık Konusunda Tıbbi Denetim Altında – Hollywood Life


kraliçe ikinci Elizabeth


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

kraliçe ikinci Elizabeth Bu yılın başlarında COVID-19 ile mücadele ettikten sonra yeni sağlık sorunlarıyla karşı karşıya. 8 Eylül’de Buckingham Sarayı bir bildiri yayınladı Kraliçe’nin durumu hakkında. Açıklamada, “Bu sabah yapılan ayrıntılı değerlendirmenin ardından, Kraliçe’nin doktorları Majestelerinin sağlığından endişe duyuyor ve onun tıbbi gözetim altında kalmasını tavsiye ettiler” dedi. “Kraliçe rahat ve Balmoral’da kalıyor.”

Bu duyuru, Kraliçe’nin resmi olarak davet edilirken moralinin yerinde görünmesinden birkaç gün sonra geldi. Liz Kafes İngiltere’nin yeni Başbakanı olmak Ancak, 96 yaşındaki bu yaz halkın gözünden oldukça fazla zaman harcıyor. Haziran ayında, tahtın 75. yılını kutlayarak Platin Jübilesini kutladı. Platinum Jübile kutlamaları sırasında bazı etkinliklerin kendisi için “yorucu” olması nedeniyle çeşitli etkinlikleri kaçırdı. Ancak, birkaç gün süren kutlama sırasında halka açık ve yorucu bazı etkinliklerde yer aldı.

Şubat 2022’de Kraliçe COVID-19 için pozitif test yaptı ve çevrimiçi olarak öldüğünü iddia eden şok edici bir rapor vardı. Bununla birlikte, teşhisini açıkladıktan üç haftadan kısa bir süre sonra ilk yüz yüze görünümünü yaparak hızla geri döndü. Nisan ayında 96. doğum gününü kutladı ve çok yoğun Platinum Jubilee hafta sonu öncesinde bahar boyunca birkaç halka açık etkinlikte fotoğraflandı.

Hikaye Geliştirme


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/queen-elizabeth-medical-supervision-health-udpate/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir