Kraliçe Elizabeth Saçlarını Daha Kısa Yaptırdı: Fotoğraf – Hollywood Life


Kraliçe Elizabeth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Steve Parsons/WPA/Shutterstock

Kraliçe Elizabeth zamansız stil anlayışıyla efsanedir. Hem 96. yaş gününü hem de tahttaki tarihsel olarak eşi benzeri olmayan yetmiş yılını kutladıktan sonra, eski bir geleneğin yeni bir sayfa açma geleneğinde yepyeni bir sahneyi piyasaya sürmeyi uygun gördü. Windsor Castle Çarşamba günü yeni fotoğraflar yayınladı ve ünlü gümüşi saçları biraz daha kısa görünüyor. Bir tanesi kraliyet ailesinin resmi Instagram hesabına da yüklenen fotoğraflarda Kraliçe, Yeni Güney Galler Valisini karşılarken mavi ve sarı çiçekli bir elbise giydi. Margaret Beazley Windsor Kalesi’ne.

Kraliçe Elizabeth Margaret Beazley
Kraliçe Elizabeth ve Margaret Beazley, 22 Haziran 2022’de Windsor Kalesi’nde. (Andrew Matthews/WPA Pool/Shutterstock)

Kraliçe, sosyal medyada Margaret ile el sıkışırken gülümsedi ve boynuna uyumlu inci saplama küpeler ve canlı bir parlak pembe ruj dokunuşuyla birlikte üçlü bir parlak inci dizisi taktı. 22 Haziran’da, “Kraliçe bugün Ekselansları, Ekselansları, New South Wales, Avustralya Valisi Sayın Margaret Beazley’i Windsor Kalesi’nde bir Seyirci için kabul etti” dedi. Başka bir resmi fotoğrafta, hükümdar ve konuğu, fotoğrafçılar için yan yana poz verdi.

Kraliyet kariyerinin en büyük kutlamasından yeni çıkmışken, birkaç değişiklik uygun görünüyor. Platinum Jübile sadece onun tahttaki 70 yılını kutlayan önemli bir olay değildi – aynı zamanda 1 yaşındaki en küçük büyük torunuyla tanışmak için ilk şansıydı. Lilibet Windsoranne babasından sonra Meghan Markle ve Prens Harry 2020’de kraliyet hayatından resmen feragat etti. Toplantı aynı zamanda ailenin (çok az şey içerir) Archie Windsor,) kraliyet ailesiyle aralarındaki ünlü anlaşmazlıktan sonra birlikte İngiltere’ye döndüler.

Kraliçe Elizabeth
Kraliçe Elizabeth, uzun saç stiliyle dikkat çekiyor. (Steve Parsons/WPA/Shutterstock)

Sussex Dükü ve Düşesi’ne yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE Haziran ayının başlarında toplantıdan çok memnun olduklarını söylediler. Bir kaynak bize, “Yolculukları indikleri andan itibaren bir kasırgaydı ve tıklım tıklım doluydu ama her şey çok güzel geçti” dedi. “Bütün amaçları Kraliçe’ye sevgilerini ve saygılarını göstermekti ve tabii ki onu ilk kez Lili ile tanıştırmak büyük bir olaydı. Archie ve Lili onu tamamen büyüledi, onu onlarla birlikte görmek tüm yolculuğa değdi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/queen-elizabeth-shorter-hair-makeover-photos/

Yorum yapın

SMM Panel