Kraliçe Elizabeth Royal Windsor Horse Show’da Gülümsüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kraliçe Elizabeth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Parlamentonun Devlet Açılışını kaçırdıktan sonra, Kraliçe Elizabeth96 yaşında, kraliyet görevlerine yeniden başladı ve 13 Mayıs Cuma günü Royal Windsor Horse Show’da sürpriz bir şekilde göründü. Hükümdar, oğlunun arasında oturan seyirciler arasında resmedildi. Prens edward ve Kuruş Knatchbull, Burma Kontesi Mountbatten. Kraliçe Elizabeth beyaz bir bluz, siyah hırka ve gri bir etek giydi, ayrıca bir başörtüsü, bir çift siyah burnu açık ayakkabı ve güneş gözlüğü taktı. Düşen midillilerinden üçünün yarıştığını izledi ve Balmoral Leia’dan biri Highland Sınıfını kazandığında çok heyecanlandı.

Kraliçe Elizabeth
Kraliçe Elizabeth 13 Mayıs’ta Royal Windsor Horse Show’da (Fotoğraf: Tim Rooke/Shutterstock)

Başlangıçta, Kraliçe’nin Range Rover’ının yolcu koltuğunda kaldığı ve gösterinin başlangıcında katılımcılarla sohbet ettiği bildirildi. Bu, görünüşe göre, 10 Mayıs’taki Parlamentonun Eyalet Açılışına katılmasını engelleyen hareketlilik sorunlarından kaynaklanıyordu. Ancak, Kraliçe, arabasından indi ve Windsor Horse’daki tribündeki koltuğuna yürümek için bir sopa kullandı. Göstermek. Etkinliğe geldiğinde ve ayrıldığında en yüksek tezahüratları aldı.

Kraliçe Elizabeth
Kraliçe Elizabeth 13 Mayıs’ta Royal Windsor Horse Show’da (Fotoğraf: Tim Rooke/Shutterstock)

Windsor Horse Show, Kraliçe’nin resmi Platinum Jübile kutlamalarını resmen başlattı. Yaklaşan etkinliklerden biri, kraliyet ailesinin üyelerinin Buckingham Sarayı balkonunda durduğu 2 Haziran’daki Renk Birliği geçit törenidir. Kraliçe, oğlunun olacağına çoktan karar verdi. Prens Andrew hüküm giymiş seks suçlusu Jeffrey Epstein ile olan ilişkisi nedeniyle kraliyet ilişkilerinden sıyrıldığı için görünemez. torunu Prens Harry ve onun eşi Meghan Markle Ayrıca artık kıdemli kraliyet ailesi üyesi olmadıkları için balkonda duramazlar.

Yine de Harry ve Meghan, oğullarıyla birlikte İngiltere’ye gideceklerini doğruladılar. arşiv3 ve 11 aylık kızı lilibet Etkinlik için. “Prens Harry ve Meghan, Sussex Dükü ve Düşesi, bu Haziran’da çocuklarıyla birlikte Kraliçe’nin Platinum Jübile kutlamalarına katılmaktan heyecan ve onur duyuyorlar.” sözcü dedi şimdi California’da yaşayan çift adına.

Kraliçe Elizabeth
Kraliçe Elizabeth 13 Mayıs’ta Royal Windsor Horse Show’da (Fotoğraf: Tim Rooke/Shutterstock)

Sağlık sorunlarına rağmen, Kraliçe son zamanlarda meşgul bir kadındı. 21 Nisan’da 96. doğum gününü kutladı ve Windsor Kalesi’nden Kraliyet ailesinin tipik olarak Noel kutlamalarını düzenlediği Sandringham’a bir Range Rover’ın yolcu koltuğundan yavaş bir sürüşün keyfini çıkarmadan önceki gün fotoğraflandı. Sandringham’daki doğum günü kalışı, Kraliçe Elizabeth’in yakın zamanda kocasının ölümünün birinci yıl dönümünü kutladığı düşünülürse, özellikle dokunaklıydı. Prens Filip. 9 Nisan 2021’de 99 yaşında eceliyle öldü.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/queen-elizabeth-royal-windsor-horse-show-photos/

Yorum yapın