Kraliçe Camilla, Ölümünden Sonra Elizabeth’i Anıyor: Video – Hollywood Life


Kraliçe Camilla, Ölümünden Sonra Elizabeth'i Anıyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ANL/Shutterstock

Kraliçe Camilla merhum kayınvalidesi için televizyonda bir haraç göründü Kraliçe Elizabeth cenazesinden bir gün önce. Yeni adlandırılan Queen Consort, 75 ve eşi Kral Charles III73, imza gülümsemesi de dahil olmak üzere, son hüküm süren hükümdarın en hoş anılarından bazılarını açtı. “Gülümsediğinde tüm yüzünü aydınlatan harika mavi gözleri var. O gülümsemeyi her zaman hatırlayacağım, bilirsin, o gülümseme unutulmaz,” Camilla kanalında yayınlanan önceden bantlanmış bölümde. BBC 18 Eylül Pazar günü.

Camilla, Elizabeth’in 1950’lerde kadın lider olarak çığır açan rolünü yansıtarak, “O sonsuza dek hayatımızın bir parçası oldu – 75 yaşındayım ve Kraliçe’nin orada olduğunu hatırlayamıyorum,” dedi. yirmili yaşlarının ortalarında. “Yalnız bir kadın olmak onun için çok zor olmalı – kadın Başbakanlar veya Başkanlar yoktu. O tek kişiydi, bu yüzden bence kendi rolünü oydu.” Elizabeth, 2022’de tahtta 70 yılını kutlayan İngiliz tarihinin en uzun hüküm süren hükümdarı.

Camilla ayrıca Kraliçe Elizabeth’in en sevdiği ikametgahı olduğuna inanılan Balmoral Kalesi’ne ev sahipliği yapan İskoçya’ya yaptığı yıllık geziyi de hatırladı. Tarihi mülk aynı zamanda 8 Eylül 2022’de 96 yaşında vefat ettiği yer. Camilla, “Ağustos’ta İskoçya’ya gittiğinde, o an onun eğlencesiydi” dedi. “Muhtemelen baştan sona kırmızı kutularıyla çalışıyor olsa da, ailesi burada kalıyordu ve başından beri sevdiği şeyleri yapabiliyordu. Gerçek tutkusu yarışmaktı.”

Kraliçe Camilla, Ölümünden Sonra Elizabeth'i Anıyor: Video – Hollywood Life
Kral Charles ve Kraliçe Camilla, 18 Eylül’de merhum Kraliçe Elizabeth’e saygı duruşunda bulundu. (ANL/Shutterstock)

Bununla birlikte, merhum Kraliçe ile atlar hakkındaki bilgisi hakkında “sorgulamaya veya tartışmaya cüret edemeyeceğinizi” kaydetti, çünkü “çok çelik gibi mavi gözlü bir bakış elde edersiniz”. Elizabeth, atları ve birçok corgis de dahil olmak üzere hayvanlara olan sevgisiyle tanınırdı.

Kraliçe Camilla, Nisan 2005’te düğün gününde Kraliçe Elizabeth ile Kral Charles’a yaptığı komik bir değişimi de hatırladı. “Buradan geldiğimi hatırlıyorum, Clarence House, evlendiğim gün Windsor’a gitmek (muhtemelen tüm silindirlere ateş etmiyordum, oldukça gergindim ve bilinmeyen bir nedenden dolayı bir çift ayakkabı ve bir tane giydim). bir inç topuğu vardı ve birinin iki inç topuğu vardı” diye hatırladı. “Yani, hop-a-long hakkında konuşmak istiyorum ve yapabileceğim hiçbir şey yok. Farkına varmadan önce arabanın yarısındaydım ve bilirsin, görebiliyordu ve buna güldü ve ‘bakın çok üzgünüm’ dedi… iyi bir espri anlayışı vardı.”

Aynı akşam, Kral Charles halka taziyeleri için teşekkür eden bir bildiri yayınladı. 18 Eylül’de yaptığı açıklamada, “Son on gün içinde, eşim ve ben bu ülkeden ve dünyadan aldığımız birçok taziye ve destek mesajından çok derinden etkilendik” dedi. “Londra, Edinburgh, Hillsborough’da ve Cardiff’e gelip, sevgili annem merhum Kraliçe’nin ömür boyu hizmetine saygılarını sunmak için zahmete giren herkes tarafından ölçülemeyecek kadar etkilendik” dedi.

Yeni Kral, “Hepimiz son vedamızı yapmaya hazırlanırken, bu fırsatı, bu keder zamanında Aileme ve kendime bu kadar destek ve teselli olan tüm bu sayısız insana teşekkür etmek için kullanmak istedim.” imza attı.

Kraliçe Elizabeth, Şubat 2022’de yaptığı bir açıklamada gelininin resmi olarak Kraliçe Eşi olarak adlandırılmasını istemişti. [Charles] ve eşi Camilla, bana verdiğiniz desteğin aynısını; Ve o zaman geldiğinde Camilla’nın sadık hizmetini sürdürürken Kraliçe Eşi olarak bilinmesini içten diliyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/queen-camilla-tribute-elizabeth-death-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir