Kral Charles ve Kraliçe Eşi Camilla İlk Kez Halkın Dışına Çıktı


Kral Charles İngiltere’nin lideri olarak yeni rolünü şimdiden benimsiyor.

Annesinin ölümünden bir gün sonra kraliçe ikinci ElizabethCharles karısına katıldı Camilla Kral ve Kraliçe Consort olarak ilk halka açık gezileri için.

Çift, Buckingham Sarayı’nın dışında fotoğraflandı. 9 Eylül’de Majesteleri için bırakılan çiçekleri ve haraçları inceledi ve halkla bir araya geldi.

İskoçya’nın Balmoral kentinde Kraliçe’nin ölüm haberi üzerine Kraliçe’nin yanındaydılar ve geri döndüler. 9 Eylül’de Londra’ya dönüş Charles, günün ilerleyen saatlerinde halka önceden kaydedilmiş bir TV adresi verecek..

Kraliçenin en büyük oğlu olan Charles, 96 yaşında vefatından hemen sonra Kral oldu.

73 yaşındaki Charles, kısa süre sonra merhum hükümdara haraç ödedi. 8 Eylül’de Buckingham Sarayı tarafından paylaşılan bir açıklamada, “Sevgili Annem Majesteleri Kraliçe’nin ölümü benim ve ailemin tüm üyeleri için en büyük üzüntü anıdır” dedi. aziz bir Hükümdar ve çok sevilen bir Anne.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345511/king-charles-iii-and-queen-consort-camilla-step-out-in-public-for-first-time-since-the-queen-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir