Kral Charles 74. Doğum Günü Portresi İçin Poz Verdi, Hükümdar Olarak 1. Olması – Hollywood Life


kral charles doğum günü


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Jackson/WPA Havuzu/Shutterstock

Kral Charles III 74. yaş gününü 14 Kasım’da yepyeni bir rolle kutluyor. Kral resmen rahmetli babasından devraldı Prens Philip Windsor Great Park’ın Park Korucusu olduğu için.

kral charles doğum günü
Kral Charles 74. yaş gününü 14 Kasım’da kutladı (Chris Jackson/WPA Pool/Shutterstock)

Charles, Kral olarak ilk doğum gününü kutluyor ve parkta eski bir meşeye yaslanmış güzel bir ışık huzmesinin ortasında dururken pitoresk bir enstantane için poz verirken yeni rolü işaretliyor. Haki pantolon ve kahverengi bir ceket ve kravat giyerken bir bastonla poz verdi.

Kraliyet Ailesi olaya damgasını vurdu tweet ile “Kral, babası Edinburgh Dükü’nün göreve atanmasından 70 yıl sonra, resmi olarak Windsor Great Park’ın Park Korucusu oldu. Korucu, Korucu Yardımcısı ve ekibine ülkenin en eski malikanelerinden birinin günlük yönetiminde rehberlik ediyor.”

Park Korucusu olarak Charles’ın sorumlulukları arasında, Korucu Yardımcısına ekibiyle birlikte ülkenin en eski malikanelerinden birinin günlük idaresine odaklanmaya yardımcı olması için rehberlik etmek yer alıyor. Charles, Norfolk’taki Sandringham malikanesinin yönetimini çoktan devraldı ve çevresel çıkarlarını ve uzun süredir devam eden koruma çalışmalarını Kral olarak son rolünde iyi bir şekilde kullanacak. Büyük Park, bir dizi kıdemli ve eski, meşe ve kayın ağaçlarına ev sahipliği yapmaktadır. Prens Philip, 1979’da Geyik Parkı’na kızıl geyiği yeniden getirdi ve ardından 2012’de, Ranger’s Avenue adlı bir dizi genç yerli meşe dikildi.

Crown Estate’in Genel Müdürü, Windsor Great Park’ın Kırsal ve Korucu Yardımcısı, Paul Sedgwicksöz konusu Bir açıklamada “Hükümdar ve Kraliyet Ailesi üyelerinin bu rolü üstlenme geleneğinin” devam etmesinden “onur duyduklarını” söylediler. “Windsor, birçok değerli doğal yaşam alanıyla harika bir mirasa sahip” diye ekledi. “Majestelerinin doğal dünyaya olan tutkusu ve taahhüdü, çevresel en iyi uygulamalar için bir mükemmellik merkezi olmaya çalışırken, Büyük Parkı gelecek nesiller için koruyarak ve geliştirerek paha biçilmez olacaktır.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/14/king-charles-birthday-portrait-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir