Koyun Saymak Yetmezse Uyumanıza Yardımcı Olacak 20 Amazon Ürünü


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Uykuyu seviyorum. Evde olmayı, en sıcacık battaniyelerimin dağları arasında yatağımda kıvrılıp iyi bir gece uykusu almayı seviyorum. Yaşım ilerledikçe, en az 8 saat uyumazsam, ertesi gün ancak yarı kapasiteyle çalışabileceğimi fark ettim—eskiden nasıl olduğumu anlayamıyorum. üniversitenin birinci yılında birden fazla (ardışık olmayan) tüm geceyi geri çek ve yine de tamamen iyi ol.

Uykuya ve erken yatmaya olan aşkım öyle bir noktaya geldi ki, arkadaşlarım grup sohbetimize düzenli olarak benim MIA’ya gittiğimi ve saat 20:00’yi gösterir göstermez neredeyse ulaşılmaz olduğumu gösteren memler gönderiyor. her zaman sonsuza dek mutlu yaşadı. Aslında, çok ihtiyaç duyduğum zzz’leri yakalamakta çok mücadele ediyordum ve rehberli meditasyonlardan yatma vakti hikaye seslerine ve melatonin sakızlarına kadar internetin sunduğu hemen hemen her çözümü denedim. Yine de, kendimi sabahın erken saatlerinde uyanık bir şekilde hayali koyunları sayarken bulurdum.

Tüm umudumun tükendiğini düşündüğümde, Amazon’da bu en beğenilen buluntulara rastladım. yenilikçi yastıklar ile Karartma perdeleri, uyku kalitemi tamamen değiştirdi. Bu seçimler, bazıları uykusuzlukla mücadele etmekten veya sadece uykuya dalmakta aşırı derecede zorlanmaktan bahseden birçok yorumcu tarafından da seviliyor. Aynı gemideyseniz, sizi çok tatlı rüyalara sürükleyecek uyku temellerinden oluşan bir can simidi atmak için buradayım.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367448/20-amazon-products-to-help-you-fall-asleep-if-counting-sheep-just-doesn-t-cut-it?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir