Kourtney’nin Düğününe Devin Booker’ı Neden Getirdi – Hollywood Life


Kourtney'nin Düğününe Devin Booker'ı Neden Getirdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kobra Takımı/BACKGRID

Kendall Jenner26, el ele tutuştuğunda olabildiğince mutlu görünüyordu. Devin Booker25 yaşında, ablası Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın 22 Mayıs’ta İtalya’daki düğününde. Görünüşe göre model, erkek arkadaşını büyük etkinliğe bile getirebileceğinden emin değilmiş. Anka Güneşleriancak yeşil ışığı aldığında, inanılmaz ortam ve halka açık bir aile etkinliği için ilk kez ona katılacağı gerçeği nedeniyle gerçekten “özel” oldu.

EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Kendall ve Devin birkaç yıldır çıkıyorlar, ancak bu, birlikte katıldıkları ilk geniş çapta duyurulan aile etkinliğiydi” dedi. HollywoodYaşam. “Bu gerçekten son dakika kararıydı çünkü Devin’in oynayıp oynamayacağından emin değillerdi. Ama The Suns sezonu 7. Maçtan sonra sona erdi, bu yüzden Kendall onun İtalya’da onlara katılmasının özel olacağını düşündü. Bütün aile onlara katılabileceğini umuyordu, böylece her şey mükemmel bir şekilde sonuçlandı.”

Kendall Jenner, Devin Booker
Kendall Jenner ve Devin Booker düğünde. (Kobra Takımı/ARKA GRİD)

Kaynak, “Bu Kendall için büyük bir olaydı çünkü ilişkileri konusunda her zaman özel olmasına rağmen, bunun birçok yönden bir sonraki adımı atacağını biliyordu,” diye devam etti kaynak. “Böyle romantik bir olay sırasında aşık olmamak elde değil ve bu kesinlikle son aylarda konuştukları bir şeydi. İkisi de ne kadar genç olduklarını ve hokkabazlık yapacak büyük bir kariyerleri olduğunu biliyorlar. Ama onlar için çalışıyor ve Kourtney’nin düğününde birlikte olmak onları daha da yakınlaştırdı.”

Kendall ve Devin, Haziran 2020’den beri çıkıyorlar ve ilişkileri konusunda oldukça özeller. Aşk hikayelerini neden dünyaya yayınlamamayı seçtiğini açıkladı. Kardashians ile tutmak geçen yıl özel birleşme. Kendall, kız kardeşlerinin önünde, “Benim için böylesi her zaman daha iyi olmuş gibi hissediyorum,” diye itiraf etti. “Ve ablalarıma hiç alınma ama bence Kylie [Jenner] ve özellikle ablalarımın evliliklerini, ilişkilerini, ayrılıklarını ve tüm bu şeyleri izleme ve bunları oldukça açık bir şekilde yapma fırsatım oldu.”

Kendall Jenner, Devin Booker
Kendall Jenner ve Devin Booker, Stormi Webster ile İtalya’da. (Kobra Takımı/ARKA GRİD)

“Yine, size hiç alınmayın çocuklar, ama bence bu gerçekten çok genç yaştan beri gerçekten hoşlanmak istemediğim kişisel bir tercihti… Bence bu benim hayatımı çok daha kolay hale getiriyor ve ilişkimizi daha iyi hale getiriyor. tamamen dürüst ol,” diye devam etti. “Bunun özel bir mesele olduğunu hissediyorum. Yargılamak ya da bilmek başka kimsenin işi değil.”

Birbirine sıkı sıkıya bağlı ve sıkı aşkları onlar için çalışıyor gibi görünüyor çünkü içeriden bir başkasına göre muhabbet kuşları şu anda “çok mutlu ve aşık”. İçeriden ikinci kişi ÖZEL olarak bize “Ailesi evlendiğini görmekten çok mutlu olacak” dedi. “Kendall hiçbir şeye acele etmeye çalışmıyor ama boş zamanlarının çoğunu Devin ile geçiriyor. Resmi olarak birlikte yaşamıyorlar ama Arizona’daki yeri hemen hemen onun ikinci evi. Tamamına yardım etti [interior] tasarladı çünkü orada mutlu olması için her şeyi seçmesine yardım etmesini istedi, ki bu çok tatlı. Ailesi ona tapıyor, mükemmel uyum sağlıyor ve gerçekten de koridordan aşağı inen bir sonraki kişinin gerçekten o olabileceği hissi var.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/kendall-jenner-reason-devin-booker-kourtney-kardashian-travis-barker-wedding-italy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir