Kourtney’nin Düğününde Kadife Büstiyerli Kim Kardashian: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kourtney'nin Düğününde Kadife Büstiyerli Kim Kardashian: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

kim Kardashian ablasının daha önce hiç görülmemiş fotoğraflarını paylaşarak hayranlarına bir ödül verdi Kourtney’nin ile büyülü İtalyan düğün töreni Travis Barker. 41 yaşındaki makyaj ustası, 28 Mayıs Cumartesi günü, Portofino sahil kasabasında kadife bir Dolce & Gabbana büstiyer grubunu sallarken inanılmaz derecede muhteşem enstantanelerinden oluşan bir albüm yayınlamak için Instagram’a gitti. Kim, “La Dolce Vita”, açıklama yapan fotoğraflara açıklama yaptı.

Bordo büstiyer, uyumlu bir pelerin ve siyah bir body ile yola çıktı. Kim, yeni boyanmış platin sarısı buklelerini dağınık bir topuzla sararken, bir çift öldürücü stilettoyu sallıyordu. Doğaçlama fotoğraf çekimi, çarpıcı bir İtalyan villasında, Kim hayatı için poz verirken duvara yaslanarak gerçekleşti.

Dolce & Gabbana, Kourt’un düğünündeki oyunun adıydı, çünkü aile evlilik için üst düzey bir etiketle süslendi. Kim, düz kesimli ve uzun kollu bir D&G siyah dantel elbiseyle askerleri yönetti. Dramatik bir etki için boynuna çapraz bir gerdanlık kolye taktı.

Kim, Kourt ve Travis’in büyük gününde erkek arkadaşı olarak solo çıktı Pete Davidson son görünümü için eyaletlere geri döndü Cumartesi gecesi canlı. Ancak ünlü erkek arkadaşı olmadan bile Kim, kızıyla el ele tutuşurken inanılmaz şeffaf bir elbiseyi salladığı için düğünden önce İtalya’da oldukça etki bıraktı. Kuzey8, 21 Mayıs Cumartesi günü Dolce & Gabanna’nın sahip olduğu 14 milyon dolarlık bir yata binecek. Daha sonra North ve yeğenini tedavi etti. Penelope9, gri korse tarzı bir üst ve eşleşen çizme kesim pantolon giyerken biraz dondurmaya.

Bu arada, cömert tören Kourtney ve Travis’in üçüncü düğünüydü. Süperstar çift, 15 Mayıs’ta Santa Barbara’da sadece Kourtney’nin büyükannesi ve Travis’in babasının katıldığı samimi bir törenle resmen evlendi. Ayrıca Travis’in gösterideki performansının ardından 3 Nisan’daki Grammy Ödülleri’nden sonra Las Vegas’ta kaçtılar. Ancak, bir nikah memurunun başkanlık ettiği bu nikah, Elvis Presley taklitçi, daha önce evlilik cüzdanı almadıkları için resmi sayılmadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/kim-kardashian-velvet-bustier-kourtney-wedding-photos/

Yorum yapın

SMM Panel