Kourtney ve Travis’in Vegas Yeminlerinden Sonra Resmi Düğün Planlarının İçinde


Bebekler, bu #Kravis haberini takip edebilir misiniz?

Kourtney Kardashian ve Travis Barker Sin City’deki 2022 Grammys’deki görünümlerinden sadece birkaç saat sonra 4 Nisan’da gerçekleşen Las Vegas töreniyle dünyanın dört bir yanındaki hayranları şaşırttı.

Ancak, One Love Wedding Chapel’de karşılıklı yeminlere rağmen, E! Haberler, çiftin henüz resmi bir evlilik cüzdanı almadığını öğrendi.

Bir kaynak E’ye “Onlar yasal olarak evli değiller” diyor! Haberler. “Tam bir şaka ve onlar için eğlenceli bir şeydi. Grammy’den sonra Pazar gecesi Delilah’a gittiler ve birkaç içki içtiler ve bir şapele gidip ‘evlenmenin’ komik olacağına karar verdiler. Vegas’ta biraz fazla eğlendiler ve eğlenceli olacağını düşündüler.”

İçeriden biri ayrıca 42 yaşındaki Kourtney ve 46 yaşındaki Travis’in “her zaman kaçmak ve bunu Vegas’ta bir şapelde yapmak ve kimseye söylememek hakkında şaka yaptıklarını” belirterek, “Fotoğrafları istediler.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326100/inside-kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-plans-for-a-formal-wedding-after-las-vegas-ceremony?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın