Kourtney ve Travis Hastaneye Yatırıldıktan Sonra Hayata Nasıl Uyuyor?


Travis Barker sağlık korkusundan sonra iyileşiyor olabilir, ama yine de rahatlıyor.

Sonra yanıp sönme-182 davulcu yakın zamanda pankreatit nedeniyle hastaneye kaldırıldı, eşiyle birlikte Kourtney Kardashian yanında, çifte yakın bir kaynak E! Travis’in eve döndüğüne göre “çok daha iyi hissettiği” haberi.

İçeriden biri, “Kourtney acı çektiğinde hemen harekete geçti ve gerçekten müteşekkir” dedi. “Kesinlikle tüm aile için ufuk açıcı bir deneyimdi ve hepsi Travis’in etrafında toplanıyor.”

Kaynak, Travis hastaneden eve geldikten sonra Kourtney ve çocuklarıyla birlikte Malibu’ya gittiklerini söyledi. Penelope9 ve Saltanat7, “rahatlamak ve hatırlamak” için.

Kaynağın açıkladığı gibi, bu kadar çok ihtiyaç duyulan kesintiden sonra, Travis programına geri dönmek için zaman kaybetmedi. İçeriden biri, “Travis zaten işe döndü ve her şey yolunda,” diye devam etti. “Vücuduna aldırış etmeye çalışıyor ama işe geri dönmek ve üzerinde çalıştığı birkaç projeyi bitirmek için can atıyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337164/how-travis-barker-and-kourtney-kardashian-are-adjusting-to-daily-life-after-eye-opening-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir