Kourtney ve Travis Barker, Hastanede Yatışının Ortasında Nasıl Hissediyor?


Sonrasında Travis Barker hastaneye kaldırıldı, Kourtney Kardashian Blink-182 davulcusunu iyi durumda tutmaya çalışıyor.

28 Haziran’da 46 yaşındaki çocuk, yanında Kourtney ile ambulansla Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne getirildi. Göre TMZaileye bağlı kaynaklar, Travis’in pankreatit geçirdikten sonra tıp merkezine getirildiğini söyledi – doktorların daha önce kolonoskopiden kaynaklandığına inandıkları bildirildi.

Kourtney’e yakın bir kaynak, “Dün aşırı acı çekiyordu ve o ve Kourtney gerçekten endişeliydi” diyor E! Haberler. “Zar zor yürüyebileceği bir noktaya geldi.”

Ancak kaynağa göre, geceyi hastanede geçirdikten sonra Travis’in “iyi olması ve bugün daha iyi durumda” olması bekleniyor.

Kourtney’nin kocasının tıbbi acil durumuyla nasıl başa çıktığına gelince, içeriden biri onu pozitif tutmaya çalıştığını söylüyor: “Kourtney moralini yükseltmeye çalışıyor ve onu dayanılmaz acı içinde görmekten nefret ediyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336331/how-travis-barker-and-kourtney-kardashian-are-feeling-amid-his-hospitalization-for-pancreatitis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir