Kourtney Kardashian’ın Düğünde Sadece Büyükanne MJ İstemesinin Nedeni – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Mary Jo Campbell


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: DFree/Shutterstock/E!

Kourtney Kardashian evli bir kadın, ancak Poosh’un kurucusu bunu resmileştirmek istemedi Travis Barker büyükanne olmadan Mary Jo Campbell, 87 – ve sadece büyükanne- onun yanında. Ailenin sevgiyle tanıdığı MJ, Kris Jenner’ın San Diego’da iki saat uzaklıkta yaşayan mama, sağlık mücadeleleri konusunda açıktı ve pandemi sırasında uzun süreli izolasyondaydı. Ancak 43 yaşındaki Kourtney, süper samimi adliye töreni için orada olduğundan emin oldu. Sadece birkaç koruma, Travis’in babası Randy Barker, ve MJ sonuçta katılım vardı. Kardashian’a yakın bir kaynak ÖZEL olarak açıkladı HollywoodYaşam Bu detay Kourtney için neden bu kadar önemliydi?

Travis Barker ve Kourtney Kardashian Met Gala'da
Travis Barker ve Kourtney Kardashian, 2 Mayıs 2022’de New York’taki Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

HL’ye “Kourtney, Kris’in ilk doğan çocuğu ve bu nedenle büyükannesi MJ ile her zaman süper özel bir bağı oldu” dedi. “Travis’in karısı olurken onun yanında olması ikisi için de çok önemliydi ve hayatlarının en özel anlarından biriydi. Küçük törende ikisi de duygulandı.”

Kaynak, büyükanne ve en büyük torunu arasındaki özel bağı anlatmaya devam etti. “İkisi birbirine çok benziyor ve bunu size ilk söyleyen onlar olacak” diye devam ettiler. “Kourtney bu düğünü resmileştirmek için istediğinde, tavsiye için gittiği kişi MJ’di. Çok küçük ve samimi olmasını istedi ve MJ’e sadece onu orada istediğini söyledi. Kourtney, tüm kız kardeşleri olmadan kız kardeşlerinden birine sahip olamayacaklarını biliyordu. Bütün çocukları orada olmadan çocuklarından birine sahip olamayacaklarını biliyordu.”

Resmi düğün, Kourtney ve Travis’in yasal olmayan bir törenle Las Vegas’ta düğüm atmasından birkaç hafta sonra gerçekleşti ve bildirildiğine göre, tüm çocuklarının ve Kourtney’nin kız kardeşlerinin katılabileceği başka bir büyük İtalyan kutlaması planlıyorlar. Başka bir KarJenner kaynağı ayrı yorumlarda, Kourtney’nin pandemi sırasında çok uzun süre tecrit edildikten sonra MJ’yi en önemli anlarına dahil etmek istediğini söyledi.

Kaynak, “MJ daha yaşlı olduğu ve geçmişte sağlık sorunları yaşadığı için yüksek riskli kabul ediliyor ve pandemi boyunca güvenliğini sağlamak için ekstra adımlar attı” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “MJ, pandemi sırasında ailedeki herkesten daha uzun süredir tecritteydi. Bu süre boyunca ailesinden uzak kalmak onun için çok yalnız bir zamandı. Ve aile buna çok üzüldü, bu süre zarfında onu mümkün olduğunca rahat ettirmeye çalıştı. Ama artık izolasyondan kurtulduğu için Kourtney, MJ’in hayatında özel bir rol oynamasını istediğini biliyordu.”

Kaynak, Kourtney için ödeme yaptığını da sözlerine ekledi. “Hayatındaki en önemli günlerden birini kutlamak için büyükannesinin yanında olmaktan daha özel bir yol hayal edemezdi” dediler. Kourtney ve Travis, 15 Mayıs’ta, adliye töreninden sonra eski bir üstü açık arabada eğlenceli fotoğraflar yayınlayarak evlendiler. Gerçeklik ikonu, mücevherli broş, haç kolye ve topuklu beyaz mini bir elbise giydi. Görünümü sade bir duvakla tamamlarken, Travis tamamen siyah bir takım giydi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/kourtney-kardashian-reason-grandma-mj-santa-barbara-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir