Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın Vanity Fair Oscar Partisi PDA’sını görün


bir şey varsa Kourtney Kardashian ve Travis Barker aşkım, bu eski moda altın bir PDA.

Nişanlı çift, 27 Mart’taki 2022 Oscar Ödülleri’nde kırmızı halıda makyaj yaptı ama bununla da kalmadılar. Parti sonrası kıyafetlerine (onun için ten rengi ve siyah dantelli eski bir Dolce & Gabbana elbisesi, onun için şık bir takım elbisenin üstüne siyah bir gece ceketi) geçtikten sonra Kourtney ve Travis katıldı. Vanity Fair Beverly Hills, Kaliforniya’daki Wallis Annenberg Gösteri Sanatları Merkezi’nde bir kez daha birbirlerine biraz sevgi gösterdikleri partiden sonra.

gibilerle kutlamak için içeri girmeden önce Sebastian Stan, Hailey Bieber, sophie turner, Joe Jonas ve diğer katılımcılar – Kourtney’nin kız kardeşlerinden bahsetmiyorum bile kim Kardashian ve Kendall JennerKardashians ile tutmak şap ve Blink-182 davulcusu halı üzerinde birkaç fotoğraf çektirdi. Ellerini birbirlerinden uzak tutamayanlar, kameralar için gerçek Kravis tarzında bir şeyler hazırladılar. Özellikle tutkulu bir enstantane, Travis’in kocaman bir gülümseme sergilerken Kourtney’nin kıçını tuttuğunu bile gösterdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324890/kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-oscars-pda-continued-at-the-2022-vanity-fair-after-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın