Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın Evini Bomba Kasırgası Bastı – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın Evini Bomba Kasırgası Bastı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock

kırk yıl sonra Albert Hammond şarkı söyledi nasıl “Güney Kaliforniya’da Asla Yağmur YağmazAltın Devlet, rekor düzeyde yağış getiren ve sel, toprak kayması ve yıkıma neden olan “kalıcı bir atmosferik nehir” tarafından ezildi. Fırtınaların etkilerini ilk elden hissetmek, Kourtney Kardashian ve Travis Barker, 14,5 milyon dolarlık sahil evi sağanak yağışa yakalandı. İçinde tarafından yayınlanan fotoğraflar Günlük posta, çamur ve su, Carpinteria, California’daki evi çevreliyor. Yayın, “evin yakınındaki su seviyelerinin garajın üzerine çıktığı görülüyor” diyor. Ancak evin içinde herhangi bir sel hasarı olup olmadığı belli değil.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın Evini Bomba Kasırgası Bastı – Hollywood Life
Travis ve Kourtney 2022 Met Gala’da (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

47 yaşındaki Travis ve 43 yaşındaki Kourtney’nin fırtınalar başladığında evde olup olmadığı da belli değil. Yakın zamanda 1950’lerin sahil evini satın aldılar. Conan O’Brien, 2 yatak odalı, 3,5 banyolu evi kim yeniden düzenledi. Tesiste ayrıca 2 yatak odalı bir misafirhane, ses yalıtımlı bir balkon, iki arabalık bir garaj ve bir açık teras bulunmaktadır. Ev, sahibi olduğu bir mülkten dört ev aşağıdadır. Ashton Kutcher ve Mila Kunisancak DM “ünlüler bölgesine” giden yolların akan yağmur suyu ve çamurla kaplı olduğuna dikkat çekiyor.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın Evini Bomba Kasırgası Bastı – Hollywood Life
Travis Barker bir Crass gömleğiyle. Göz alıcı bir bluz içinde Kourt. (Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Ekim 2022’de Kourtney, Mayıs ayında aylar önce evlenmelerine rağmen Travis ile birlikte yaşamadıklarını söyledi. “Evlerimizi ve çocuklarımızı nasıl harmanlayacağımızı bulduğumuz bir yerdeyiz ve şimdi hayat neye benziyor? Bu yüzden, çoğunlukla, bu şeyleri yerine koyduğumuzu düşünüyorum, ”dedi. Amanda Hirsch‘s Zayıf Değil Ama Şişman Değil podcast, başına BUGÜN. Kourt, kendisinin ve Travis’in aynı çatı altında yaşamayı planladıklarını ama her şeyi kökünden sökmek için acele etmediklerini söyledi.

Bölümde, “Çocuklarımızın da kendilerini gerçekten rahat hissetmelerini istiyoruz ve ikisi de hayatlarının büyük bir bölümünü evlerinde yaşadılar ve her birinin odası var ve biz bir blok ötedeyiz” dedi. ” Evimizin içinde rutinlerimiz var. Mesela çocuklar babalarının evindeyken ben onun evinde kalıyorum ve arada hala birbirimizin evinde kaldığımız geceler oluyor. Ama sabah altıda kalkarım ve her sabah arabamı ortak kullanırım ve sonra doğruca onun evine gidip matka içerim. Benim için hazırlamış.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/kourtney-kardashian-travis-barker-home-flooded-santa-barbara-bomb-cyclone/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir