Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın Düğün Maliyetlerinin Tahmini


Gardırop ve Glam

Kıyafetler: Kardashians ve Jenners, hafta sonu boyunca Dolce & Gabbana giydi. Üç gün boyunca her gün moda evinden farklı bir kıyafet giyecek olsaydınız, kişi başına en az 10.000 dolara kadar çıkabileceğinizi tahmin ederiz. Bu rakamı kullanırsak ve bu kıyafetleri 20 kişinin giydiğini varsayarsak, bu yaklaşık 200.000 dolar olabilir.

Kourtney’nin Gelinliği: Gelin, Dolce & Gabbana imzalı ipek dantelli ve saten korseli bir elbise giydi. Takımının maliyeti açıklanmazken, Kim’in Givenchy Haute Couture elbisesi tarafından tasarlandı. Riccardo Tisci göre, tahmini maliyeti 500.000 ABD Doları kadardı. İnsanlar.

Işıltı: Glam pahalı olabilir, saç ve makyaj için kişi başına yaklaşık 1.000 $’lık tahmini ev arama ücretleri geliyor. Her iki hizmeti de 15 kişi alacaksa, bu yaklaşık 30.000 ABD Dolarına kadar çıkabilir.

Ek Düğün Masrafları

Düğün planlayıcı: Ünlü düğün organizatörlerinin de bir maliyeti vardır. eğer istersen David Tutera örneğin (Kourtney ve Travis’in düğününü planlamamış olsa da), 50.000 dolar civarında bir ödeme yapmanız gerekecekti. Gelin Rehberi.

Düğün fotoğrafçısı: Kourtney ve Travis’in düğün fotoğrafçısı değilken, İtalya merkezli fotoğrafçı Jules Bower İtalya’da bir düğün fotoğrafçısının maliyetinin yaklaşık 16.033,95 dolar olabileceğini söylüyor.

faaliyetler

Yatçılık: Kourtney ve Travis’in “Yaparım” demesinden önce ve sonra, çift bir yatta biraz rahatlamanın tadını çıkardı. Ayrıca düğün sonrası aktivite olarak yatçılık yapmak ister misiniz? Spesifik teknelerinin ne kadara mal olduğunu bilmesek de, 50 metrelik lüks bir yat, haftada 200.000 ila 225.000 dolara mal olabilir. CharterWorld. İki tekne istiyorsanız, bu 450.000 dolara kadar çıkabilir.

Bu tahminlerin toplamı (en üstte): 3.5 milyon doların altında.

ABCDEF…OMG!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332237/how-much-did-kourtney-kardashian-and-travis-barker-s-wedding-cost-here-s-an-estimate?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir