Kourtney Kardashian ve Travis Barker Yeni Aile Evi İnşa Etmeyi Planlıyor – Hollywood Life


Kourtney ve Travis


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock

Kourtney Kardashian43 ve Travis Barker, 46, hayatlarında daha fazla değişiklik için hazırlar. Ünlü yeni evliler şu anda Calabasas, California’da komşular, ancak Kardashian ailesine yakın bir kaynak anlatıyor HollywoodYaşam SADECE çiftler, tüm karma aileleriyle birlikte resmen birlikte taşınmak istiyorlar. İçeriden biri, “Onlar için bir sonraki adım, sonsuza dek evlerini birlikte bulmak ve yeni yolculuklarına orada başlamak” dedi. “Evlerini sevmelerine rağmen, karı koca olarak yeni anılar yaratmak için gerçekten yeni bir yere taşınmak istiyorlar.”

Kourtney ve Travis
Kourtney Kardashian ve Travis Barker (Fotoğraf: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Çiftin gelecekteki ikametgahı Kourtney’nin çocukları için bir ev olacak Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat, 7, artı Travis’in oğlu Landon18, kızı Alabama16 ve üvey kızı atyana23. Yine de kaynağımız, Kourtney ve Travis’in “yeni aile evlerini aramalarını hızlandırmadıklarını” belirtiyor. yanıp sönme-182 davulcunun şu anki ikametgahına “çok fazla bağlılığı var”. İçeriden biri, “Kourtney’den daha fazla” diye ekliyor, “bu yüzden gecelerinin çoğunu orada geçiriyorlar. [Travis’ home]”

Kaynak, “Şimdi kendi evlerini inşa etmeyi düşünüyorlar,” diye devam etti kaynak, “bu gerçekten özel olurdu çünkü birlikte tam ihtiyaçlarına uygun, tüm çocuklarının rahat edebileceği ve rahat edebileceği çok sayıda odaya sahip bir yaşam alanı yaratabilirler. kendi banyoları. Burası onların sonsuza kadar aile evi olacak.” Kaynak, Kourtney ve Travis’in özellikle oğlu Reign için bir beyzbol sahası ve Travis için bir paten parkı için yeterli alan istediğini söyledi. A listesindeki çift açıkça para sıkıntısı çekmiyor, bu yüzden bu özlemler kesinlikle mümkün olabilir. Her şey doğru evi bulmakla ilgili!

Kourtney ve Travis’in evlilik hayatında bu kadar büyük planları olması heyecan verici. Ayrıca Hulu’da belgelenen birlikte bebek sahibi olmak için bir yolculuğa çıktılar. Kardashianlar. İlk başta IVF’yi denediler, ancak doğal olarak hamile kalmaya çalışmak için süreci durdurdular. Henüz “Kravis” hamilelik duyurusu yapılmadı, ancak resmi olarak karı koca olduklarına göre bu değişebilir. 15 Mayıs’ta bir adliyede yedi aylık bir nişanın ardından evlendiler ve ardından İtalya’nın Portofino kentinde aileleri ve arkadaşlarının katıldığı daha büyük, lüks bir düğün izlediler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/kourtney-kardashian-travis-barker-building-family-home-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel