Kourtney Kardashian ve Travis Barker İtalya’da Düğün Çekiyor – Hollywood Life


Kourtney Kardashian Travis Barker


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Kourtney Kardashian ve Travis Barker gelmiş geçmiş en epik düğün videosuna sahip olacaksın! Kaynaklar HollywoodLife’a ÖZEL OLARAK İtalya’daki rüya düğününde kameraların dönmesine izin verdiklerini söylüyorlar, bu kesinlikle Kravis hayranlarını heyecanlandıracak bir şey! “Kourtney ve Travis’in yaklaşan düğünü filme çekilecek ve bazı bölümleri kullanılacak ve The kardashians realite şovu, ”diye açıkladı içeriden biri.

Kaynak, “Travis neredeyse her bölümde göründüğü için ikisinin de realite yıldızı olduklarını biliyorlar” diye devam etti. “Hikayeleri merkezi bir odak noktası ve biraz düşündükten sonra ikisi de bir düğün yapamayacaklarını ve yayınlanmasına izin vermediklerini düşünüyorlar. Nişanları filme alındı ​​ve birinci sezonda göründü. İkisi de çok zevkli yapıldığını düşündü. Açıkçası, Kris buna izin vermeyi kabul ettikleri için çok heyecanlı ve gelecek sezonun finali yapmayı tartışıyorlar. Söylemeye gerek yok, sevgili düğün videolarının oldukça muhteşem olacağını ve bu onlara hiçbir şeye mal olmayacak.”

Sevilen çiftin hayranlarının bildiği gibi, Avrupa çılgınlığı üçüncü kez karşılıklı yeminleri olacak. İlk olarak 3 Nisan’da Las Vegas’taki Grammy Ödülleri’nden sonra evlenmişlerdi. İtalyan düğünleri yasal olarak bağlayıcı olmayacağından, 15 Mayıs’ta Santa Barbara’daki adliyede resmiyet kazandılar. İkinci bir kaynağa göre, şanslı hayranlar her üç olayın da kısa bölümlerini görebilecekler. “Vegas ve Santa Barbara’dan görüntüler var ve İtalya’dan da görüntüler olacak” dedi. kaynak ortaya çıktı. “Gerçekten harika olan şey, Travis’in bunu tamamen anlaması ve dalgalar yaratmaması ve Kourtneygemide de var. İnanılmaz derecede mutlu ve aşık, bazı özel günlerini hayranlarla paylaşmakta hiç sorun yaşamıyor.”

Kourtney Kardashian Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, 27 Mart 2022’de Los Angeles’taki 94. Yıllık Akademi Ödülleri’ne varıyor.

43 yaşındaki Kourtney ve 46 yaşındaki Travis, dizinin birinci sezonunda Miramar Rosewood Beach otelindeki romantik evlilik teklifinin görüntülerini paylaştı. Kardashianlar, HULU’da ve hayranlar aşk hikayelerine ciddi şekilde yatırım yapıyor. Uzun zamandır arkadaş olan çift, Ekim 2020’de ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıdı ve hayatlarını ve ailelerini hızla harmanladı. Travis’in iki çocuğu var. Landon Barker ve Alabama Barkerevliliğinden shanna moakler. Ayrıca eski üvey kızına son derece yakın, Atiana de la Hoya. Kourtney’nin üç çocuğu var — Duvarcı, Penelope ve Saltanat – eski ile, Scott Disick. 19 Mayıs bölümünde Kardashianlar, bütün aile akşam yemeği için bir araya geldi ve Kourtney iki tarafı bir araya getirmekten ne kadar mutlu olduğunu söyledi. “Karma bir aile fikrini seviyorum. Ne kadar çok çocuk, o kadar neşeli. Sevilecek daha çok insan var. Travis’in çocuklarıyla çok yakınım ve onları seviyorum. Bu güzel bir şey.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/19/kourtney-kardashian-travis-barker-filming-wedding-italy-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel