Kourtney Kardashian ve Travis Barker Düğünden Sonra Los Angeles’a Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Travis Barker Düğünden Sonra Los Angeles'a Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dsanchez/CPR/BACKGRID

Kourtney Kardashian ve Travis Barker Los Angeles’a “The Barkers” olarak geri döndüler! 43 yaşındaki realite yıldızı ve 46 yaşındaki Blink 182 davulcusu, 27 Mayıs Cuma günü göz alıcı İtalya düğünlerinden sadece beş gün sonra el ele tutuşurken siyah kadife kapüşonlular giydiler. Travis’in oğlu Landon, 18 yaşında da ikisine katıldı ve babasının ve yeni üvey annesinin önünde yürürken resmedildi. Üçlü, özel bir SUV’a doğru ilerliyor gibi görünüyordu.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker Düğünden Sonra Los Angeles'a Dönüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Travis Barker ve Kourtney Kardashian, 27 Mayıs Cuma günkü İtalya düğünlerinin ardından Los Angeles’ta el ele tutuşuyor. (Dsanchez/CPR/BACKGRID)

Kourtney, başının üzerinde bir güneş gözlüğü ve bir kapüşonlu ile düşük profilli bir şekilde telefonuna bakarken görüldü. Aynı zamanda bir sırt çantası taşıyan Travis, yeni karısıyla aynı havayı kanalize etti – ancak kadife pantolonu yüksek çoraplar ve spor ayakkabılarla birlikte bir çift şortla değiştirdi. Landon, açık siyah bir sweatshirt ve beyaz tişörtün yanı sıra kırmızı ve mavi baskılı krem ​​renkli bir pijama pantolonunun içinde rahat görünüyordu.

Travis ve Kourtney, 22 Mayıs Pazar günü tamamen Dolce & Gabbana tarafından tasarlanan ikonik Portofino nikahları ile dünya çapında manşetlere çıktı. Üç çocuk annesi, tatlı dahil dramatik uzun bir duvak ile kısa beyaz dantel bir elbise içinde hayrete düşürdü. yeni kocasının kapsamlı dövme koleksiyonuna başını salladı. Sadece annesi gibi parlıyordu Kris Jenner66 yaşında, muhteşem bir allık pembesi frakıyla onu koridorda gururla gezdirdi.

Çift, yakınlardaki bir balıkçı köyünde bir öğle yemeği ve Kourt ve kız kardeşlerinin süslendiği görkemli bir akşam yemeğini içeren iki günlük bir ön kutlamanın ardından samimi bir aile ve arkadaş grubunun (hepsi de D&G giyiyor) önünde yeminlerini etti. dokuzlara çıktı.

Portofino kutlaması, Travis ve Kourtney’nin 15 Mayıs’ta Santa Barbara Adliye Sarayı’nda yasal olarak evlenmesinden sadece bir hafta sonra gerçekleşti. Kourtney bir kez daha, sadece büyükannesinin katıldığı mütevazı bir olay için kısa beyaz bir elbise giydi. MJ ve babası Randy Barker. Santa Barbara, beklenmedik bir çift için görünüşte özel bir fırsat: ikisi 2021 yazında Rosewood Miramar Otel’de romantik bir kaçamak yaparken görüldü ve aynı zamanda Travis’in 10 aylık bir randevunun ardından ona evlenme teklif ettiği yer.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/kourtney-kardashian-travis-barker-return-los-angeles-after-wedding-photos/

Yorum yapın

SMM Panel