Kourtney Kardashian ve Travis Barker Doğal Olarak Bebek Sahibi Olmak İçin Tüp Bebek’i Durdurdu – Hollywood Life


kourtney kardashian travis barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Kourtney Kardashian ve Travis Barker ailelerinin kaderini Tanrı’nın ellerine bırakıyorlar! 2 Haziran’da yayınlanan bölümde Kardashianlar, Kourtney, IVF yoluyla embriyoları implante etmeye çalıştıktan sonra çiftin planlarındaki değişikliği açıkladı. Kourtney, 2021’in sonunda çekilen bölümde, “Artık gerçekten sağlıklı hissettiğimize göre, doğal olarak deneyip tüp bebek tedavisine büyük bir ara vereceğiz” dedi.

Karar, Travis ve Kourtney’nin yoğun bir Panchakarma temizliğine katılmasından sonra geldi. Temizleme sırasında kafeinsiz, alkolsüz ve şekersizdiler, aynı zamanda seksten vazgeçip egzersiz yaptılar. Süreç aynı zamanda bir hafta boyunca günde birkaç saat bir kaplıcada vakit geçirmelerini gerektirdi. Kaplıcada, bireysel ihtiyaçlarına yönelik tedaviler verildi.

travis barker kourtney kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian Met Gala’da. (David Fisher/Shutterstock)

Kourtney ile temizlik hakkında sohbet etti Gwyneth Paltrow Bu haftaki bölümde ve tüp bebek sırasında alması gereken hormonların fiziksel ve zihinsel durumunu gerçekten bozduğunu açıkladı. Vücudunu tüm bu toksinlerden arındırmak ve taze bir başlangıç ​​yapmak için Panchakarma temizliği yapmaya karar verdi. Umudu, temizlemenin ona daha kaliteli yumurtalar vereceği ve böylece bir bebeği doğal olarak gebe bırakabileceğiydi.

İzleyiciler sezon devam ederken Kourtney ve Travis’in devam eden doğurganlık yolculuğunu görecekler, ancak gerçek zamanlı olarak henüz hamilelik duyurusu yapılmadı. Ancak, muhabbet kuşlarının hala kutlayacak çok şeyi var. Mayıs ayında yedi aylık bir nişanın ardından evlendiler. İlk olarak 15 Mayıs’ta bir adliyede evlendiler, ardından İtalya’da aile ve arkadaşların katıldığı daha büyük bir düğün yaptılar.

kourtney kardashisan travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker İtalya’da. (Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Kourtney ve Travis, her ikisinin de önceki ilişkilerinden çocukları olmasına rağmen, kendi bebeklerine sahip olmak konusunda açıktı. Kourtney, paylaştığı üç çocuk annesidir. Scott Disick. Bu arada, Travis’in eski sevgilisinden iki çocuğu var. shanna moaklerayrıca Shanna’nın önceki ilişkilerinden birinden bir üvey kızı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kourtney-kardashian-travis-barker-ivf-baby-the-kardashians/

Yorum yapın

SMM Panel