Kourtney Kardashian ve Gwyneth Paltrow Mum İşbirliği İçin Bir Araya Geldi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Hepimizin beklediği işbirliği sonunda burada. Kourtney Kardashian ve Gwyneth Paltrow bir spin-off yarattık sıçmakKourtney’in yaşam tarzı sitesinin onuruna, Bu Benim Vajinam Gibi Kokuyor mumu, Bu Benim Pooshy’m Gibi Kokuyor adlı ikonik pislik. Hayranlar, çekimler sırasında işbirliğine sahne arkası bir bakış bile attılar. Kardashianlar 1 Haziran 2022’de yayınlanan bölüm.

Ortak bir basın açıklamasına göre Gwyneth ve Kourtney mumu “insanlara sağlıklı yaşam alanında herkese yer olduğunu hatırlatmak” ve “kadınları desteklemenin önemini” vurgulamak için yarattılar.

Bu benim Pooshy gibi kokuyor üst notalarda sardunya, yeşil biber ve timur meyvesi ile siyah gardenya kokusuna sahiptir; kalp notalarında tiare, ylang-ylang mutlak ve hanımeli; ve vetiver ve meşe yosununun temel notaları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333127/kourtney-kardashian-gwyneth-paltrow-smells-like-my-pooshy-goop-candle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel