Kourtney Kardashian, Travis Barker’ın Soyadını Instagram Biyografisine Ekledi


Düğün çanları çalmaya başladı ve yat rıhtımdan ayrıldı. Şimdi, Kourtney Kardashian yeni hayatını kucaklıyor.

23 Mayıs’ta, kardashianlar yıldız kocasını bağışladı Travis Barker‘ın sosyal medyadaki soyadı, Instagram profilindeki adını “Kourtney Kardashian Barker” olarak değiştirdi.

Dolce & Gabbana gelinliğine yeni bir fotoğrafla diktiği yeni baş harfleri “KKB”yi de sergiledi. Instagram Hikayesinde yayınlanan resimde, dokuma çiçek desenlerinin hemen yanında karmaşık harfler görülüyordu.

Gelinlik, Travis’in “Bay Barker” blazer ceketiyle uyumlu olacak şekilde arkasında “Mrs. Barker” yazan beyaz bir ceket de dahil olmak üzere, hafta sonu nikahları sırasında sergilediği birkaç görünümden biriydi.

Ve eğer yeni isme ne kadar hayran olduğunu yeterince açıklamadıysa, hatta Instagram’da bu konuda yayınlandı tüm hayranlarının görmesi için. İtalya, Portofino’daki 22 Mayıs’taki büyük günün anısına yaptığı gönderide, Travis’in sunakta bir şişe şampanya patlattığı bir fotoğrafına başlık attı: “Bay ve Bayan Barker ile tanışın.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332100/how-kourtney-kardashian-is-embracing-travis-barker-s-last-name-after-marriage?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir