Kourtney Kardashian, Travis Barker’ın “Korkunç” Sağlık Korkusu Üzerine Yorumlar


Kourtney Kardashian kocasının ardından rahatlamış ve minnettar hissediyor Travis Barkerüzücü bir tıbbi çile.

2 Temmuz’da çift, 28 Haziran’da Los Angeles’ta hastaneye kaldırılan müzisyenin sağlık durumuyla ilgili sessizliğini bozdu. Travis, endoskopi geçirdikten sonra pankreatit tedavisi gördüğünü açıklarken, yatağının yanında olan Kourtney iyileşmekte olduğu için minnettarlığını dile getirdi.

“Ah ne korkunç ve duygusal bir hafta oldu” kardashianlar Daha geçen ay İtalya’da Travis ile evlenen yıldız, ona şöyle yazdı: Instagram Hikayesi. “Sağlığımız her şeydir ve bazen ne kadar çabuk değişebileceğini kabul ediyoruz. Travis ve ben birlikte rutin bir endoskopiye gittik ve sonunda ciddi, yaşamı tehdit eden pankreatit ile karşılaştık.”

Kourtney, “Kocamı iyileştirdiği için Tanrı’ya, onun ve bizim için yaptığınız tüm dualar için, yoğun sevgi ve desteğiniz için çok minnettarım. Çok duygulandım ve minnettarım.”

Realite yıldızı ayrıca “uzmanlara, doktorlara ve hemşirelere” kaldığımız süre boyunca kocam ve benimle bu kadar harika ilgilendikleri için teşekkür etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336675/kourtney-kardashian-speaks-out-about-travis-barker-s-scary-health-scare-and-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir