Kourtney Kardashian, Travis Barker’ın Hastaneye Yatışına Tepki Verdi – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Travis Barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Cowan/Shutterstock

Travis Barker46 yaşındaki , 28 Haziran’da Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne götürüldü ve yeni karısı Kourtney Kardashian43 yaşında, hemen arkasında koyu renk bir eşofman giymiş ve kapüşonunu kafasına geçirmişti. Şimdi Poosh’un kurucusu, West Hills Hastanesi’nde açıklanmayan bir sağlık sorunu nedeniyle başlayan ve Travis’in nakledilmesiyle sona eren korkutucu olay hakkında konuşuyor.

Kourt, 2 Temmuz Cumartesi günü Instagram Stories aracılığıyla “Ah, ne kadar korkutucu ve duygusal bir haftaydı” diye yazdı. birlikte rutin bir endoskopi ve ciddi, yaşamı tehdit eden pankreatit ile sonuçlandı.”

“Kocamı iyileştirdiği için, onun ve bizim için tüm dualarınız için, sonsuz sevgi ve destek için Tanrı’ya çok minnettarım” diye devam etti. “Çok duygulandım ve minnettarım. Cedars Sinai’deki uzmanlarımıza, doktorlarımıza ve hemşirelerimize, kaldığım süre boyunca kocam ve benimle bu kadar harika bir şekilde ilgilendikleri için çok müteşekkirim.”

Travis Barker ve Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, 27 Mayıs 2022’de Los Angeles, Kaliforniya’da düzenlenen 94. Akademi Ödüllerinde. (Matt Cowan/Shutterstock)

Dramatik fotoğraflar, Göz kırpma 182 davulcunun sedyeyle döndürülmesi taraftarlar arasında endişeyi artırdı. Travis fotoğraflarda tam olarak görünmüyordu ama el dövmeleri görülebiliyordu ve üzerinde uzun kollu siyah bir bluz vardı. Gerçeklik ikonu karısı, Travis’i tesise taşıyan sağlık personeli arasında duruyordu. Rock’çı, aynı gün “Tanrı beni korusun” tweetini attığında endişelerini daha da artırdı. Onun kızı, Alabama Barkersosyal medya üzerinden de dua çağrısı yayınladı. HollywoodYaşam temsilcilerine ulaştı, ancak henüz bir yanıt almadık.

Görüntüler, yeminlerin “hastalıktaki” kısmına oldukça hızlı ulaşan bir evliliğin keskin bir tasviriydi. PDA’yı seven çift, en az üç törenle evlendi – 4 Nisan’da Las Vegas’ta bir “pratik” koşusu, 15 Mayıs’ta Santa Barbara, Kaliforniya’da yasal bir tören ve Portofino, İtalya’da cömert, yıldızlarla dolu bir kutlama 22 Mayıs’ta Kravis, Ekim ayında muhteşem bir deniz kıyısı nişanıyla nişanlandı.

O zamandan beri ailelerini sorunsuz bir şekilde harmanladılar – Travis iki çocuğunu eski karısıyla getirdi shanna moakler, Landon18, ve Alabama Barker16 evliliğe ve eski üvey kızı Atiana de la Hoya23. Kourtney çocuklarını eski sevgilisiyle getirdi Scott Disick birliğe – Saltanat7, Penelope, 9 ve Mason Dişi12. Çifte yakın bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL Haziran ayının başlarında, Kourt evliliği “seviyor”.

Kaynak, “eş rolü oynamanın her saniyesini çok sevdiğini” ve “düğün fotoğraflarına bakmayı bırakamayacağını ve herkese ona Bayan Barker demesini söylediğini” belirtti. Ayrıca evliliğin sadece tüm aileyi daha fazla yaptığını söylediler. “Travis’le evlenmek sadece onun çocuklarıyla olan bağını güçlendirdi ve düğünlerine dahil oldukları için çok mutlu oldular. Kendi çocuklarına nasıl bakıyorsa, çocuklarına da öyle bakacaktır.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/kourtney-kardashian-reacts-travis-barker-hospitalized/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir