Kourtney Kardashian, Travis Barker’ın Çocuklarına ‘En İyi Üvey Anne’ – Hollywood Life


Artık evli olduklarına göre, Kourtney Kardashian ve Travis Barker ailelerini harmanlamak için çalışıyorlar. başına HollywoodYaşam ÖZEL kaynak, Kourt süreç boyunca “çok besleyici”, “gelmiş geçmiş en iyi üvey anne olmaya kararlı”.

“[Travis’ daughter] Alabama kendi makyaj hattı üzerinde çalışıyor ve Kourtney yol boyunca ona rehberlik ediyor ”dedi. “Aynı şeyi Travis için yaptı ve Travis işini kurarken ve başlatırken ona yardım etti.”

Travis Barker, Landon Barker, Kourtney Kardashian, Alabama Barker
Travis Barker, Landon Barker, Kourtney Kardashian ve Alabama Barker (MEGA).

Kaynak şöyle devam etti:O çocukları gerçekten seviyor ve bunu göstermek için elinden geleni yapıyor. Tipik durumdan daha kolay çünkü onları yıllardır tanıyor, bu yüzden zaten çok güçlü bir temelleri var. Ama kesinlikle yanlarında olduğunu ve yanlarında olmasını istediklerinden emin olmak için her şeyin ötesine geçiyor. Onlara her zaman düşünceli hediyeler alıyor ve tabii ki tıpkı kendi çocuklarına yaptığı gibi onları sağlıklı beslenmeye ikna etmeye çalışıyor.”

Ayrıca, ek bir KarJenner kaynağı, Kourt’un çocuklarla ilişkisinin “tipik üvey anne durumunuzdan farklı” olduğunu paylaştı.

“Onları çok küçüklüklerinden beri tanıyor, yıllar içinde onlarla ilişkisini çok organik bir şekilde geliştirmeyi başardı. Bu, tüm çocukları için yumuşak bir geçiş olduğu için kendini çok kutsanmış hissediyor. Ve bunun norm olmadığını biliyor. İşler bu şekilde geliştiği için çok minnettar ve üvey anne olmayı çok seviyor.”

Alabama, her zaman çiçek açan bir girişimcidir ve geçen Aralık ayında bir TikTok’ta kendi makyaj hattı üzerinde çalıştığını ortaya çıkarmıştır. 16 yaşındaki çocuk, Kourtney’i Travis’le çıkmaya başlamadan önce tanıyor çünkü uzun zamandır komşular ve Kourtney’nin çocuklarına yakın. Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7.

Kourtney, Travis’in oğluyla birlikte onu düğüne dahil ettiğinden emin oldu. Landon ve üvey kızı Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.. Kourtney son bölümde şunları söyledi: Kardashianlar “Travis’in çocuklarıyla çok yakın ve onları seviyorum. Bu güzel bir şey.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/kourtney-kardashian-travis-barker-kids-stepmom/

Yorum yapın

SMM Panel