Kourtney Kardashian, Travis Barker’a Çiçeklerle ‘Düşünceli’ Dedi – Hollywood Life


Kourtney Kardashian, Travis Barker'a Çiçeklerle 'Düşünceli' Dedi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Christopher Polk/Shutterstock

Kourtney Kardashian43 yaşında, kocasının ne kadar tatlı olduğunu paylaşıyor Travis Barker46 yaşındaki hayranlarıyla birlikte. Kardashianlar Star, 21 Temmuz’da Instagram hikayesine bir mumun yanındaki masanın üzerine yerleştirilmiş beyaz ve mor lale buketinin fotoğrafını paylaşarak, fotoğrafa sevgi dolu bir mesaj ekledi. Göz kırpma 182 davulcu, başlıkta. Hesabını etiketlerken “tanıdığım en düşünceli insan” yazdı.

Travis’in Kourtney’e verdiği güzel hediye, Palm Springs, CA’ya kaçışlarından bir dizi fotoğraf paylaştıktan birkaç gün sonra geldi. Yeni evliler güneşte, popüler şehirde biraz eğlendiler ve bunu yaparken harika görünüyorlardı. Sevilen eş, setten iki fotoğrafta iki şık bikiniyi sallarken, yeni kocası bazılarında gömleksiz kaldı.

Mutlu çift, şezlonglarda dinlenmenin ve yeşil sıcak içeceklerin yanı sıra bisiklete binerek çevrelerindeki doğayla iç içe vakit geçirdi. Sevimli bir fotoğraf, onların bisiklet koltuklarında otururken ve kameraya bakarken tapılası bir şekilde poz verdiklerini gösterdi. Kourtney beyaz grafik bir tişört ve siyah-beyaz zebra desenli eşofman giyerken, Travis sadece siyah kot pantolon ve ters bir beyzbol şapkası tercih etti.

Travis Barker, Kourtney Kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian Mayıs ayında karşılıklı yemin ettiler. (Christopher Polk/Shutterstock)

Muhabbet kuşlarının kaçışı, son zamanlarda Travis için korkunç bir hastaneye yatmak zorunda kaldıkları için hak edilmişti. Müzisyen, ciddi bir pankreatit vakası aldı ve Haziran ayında birkaç gün tıbbi tedavi görmek zorunda kaldı. Neyse ki, her şey yolunda gitti ve Kourtney baştan sona onun yanındaydı.

Kourtney, Travis’le vakit geçirmek için manşetlere çıkmazken, bunu çocuklarıyla dışarı çıkmak için yapıyor. Duvarcı12, Penelope10 ve Saltanat, 7. Gururlu anne, 9 Temmuz’da Malibu’da Penelope ile bir doğum günü partisine katılırken fotoğraflandı ve seçtiği şık kıyafeti sergiledi. Siyah bir ceketin altında siyah dantelli pembe slip tarzı bir elbise ve kalın siyah botlardan oluşuyordu. Mini me de pembe ve siyah hayvan çizgili kolsuz bluz, beyaz şort ve gri spor ayakkabılarla harika görünüyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/kourtney-kardashian-travis-barker-flowers-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir