Kourtney Kardashian Travis Barker İle Şeffaf Beyaz Gömlek Giyiyor – Hollywood Life


Kourtney Kardashian Travis Barker İle Şeffaf Beyaz Gömlek Giyiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock

Kourtney Kardashian ve Travis Barker İtalya, Milano’da bir düğün sonrası balayının tadını çıkarıyorlar ve 26 Mayıs’ta dışarıdayken paparazziler tarafından fark edildiler. Kourtney gezi için deri pantolon ve transparan beyaz bir üst giydi, burada görebileceğiniz. İç çamaşırları bluz altından görünüyordu ve görünümünü omuzlarından çıkardığı kabarık bir ceketle tamamladı. Görünümünü at kuyruğu ve ten rengi ayakkabılarla tamamladı.

Realite yıldızı, kot pantolon ve çivili deri ceket sallayan yeni kocası Travis ile el ele tutuştu. Hem Kourtney hem de Travis güzel Milano havasında güneş gözlüklerini salladı. Gezi için yalnız görünüyorlardı ama bu haftanın başlarında Travis’in çocukları, Alabama Barker ve Landon Barker, başka bir Milano fotoğraf serisinde yanlarındaydı. Kourtney’nin üç çocuğuna gelince, düğünden sonra babalarıyla vakit geçirmek için eve uçtular. Scott Disick26 Mayıs’ta 39. yaş gününü kutlayan .

kourntey kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker kucaklaşıyorlar. (Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Kourtney ve Travis, 22 Mayıs’ta Portofino’da düzenlenen lüks bir düğün töreninde evlenmişlerdi. Kourtney’nin ünlü aile üyeleri ve çiftin arkadaşları, megan tilki ve Makineli Tüfek Kelly. Gelin ve damat da dahil olmak üzere tüm KarJenner ailesi, düğün hafta sonu boyunca Dolce & Gabbana takımları giydi. Andrea Bocelli resepsiyonda da çarpıcı bir performans sergiledi.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, Met Gala’da. (-David Fisher/Shutterstock)

İtalya düğününden bir hafta önce, Kourtney ve Travis aslında Santa Barbara’daki bir adliyede yasal olarak evlendiler. Kourtney’nin büyükannesi ve Travis’in babası, daha büyük kutlama için İtalya’ya gidemedikleri için mütevazı olaya katıldılar. Muhabbet kuşları, o zamanlar resmi hale getirmek için bir evlilik lisansı almamalarına rağmen, Nisan ayında Las Vegas’ta da kaçtılar.

Kourtney ve Travis, 2020’de işleri bir sonraki seviyeye taşımadan önce yıllarca arkadaştılar. Travis, Ekim 2021’de sahilde evlenme teklif etmeye devam etti. Teklif, KarJenner ailesinin yeni realite şovunun birinci sezonunda belgelendi. Kardashianlar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/kourtney-kardashian-sheer-white-shirt-travis-barker-milan-photos/

Yorum yapın

SMM Panel