Kourtney Kardashian, Travis Barker ile Evli Yaşamı Seviyor – Hollywood Life


Travis Barker ve Kourtney Kardashian


Galeriyi görüntüle

Kourtney Kardashian43 yaşında, sadece kocasına aşık olmakla kalmıyor Travis Barker, 46, evlilik hayatına aşık! Kardashian ailesine yakın bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, en büyük Kardashian kız kardeşin “eş oynamanın her saniyesini sevmesi”. Ayrıca, “düğünlerinden fotoğraflara bakmayı bırakamayacağını ve herkese ona Bayan Barker demesini söylediğini” söylediler. Kourtney ve Blink-182 davulcusu, Santa Barbara, Kaliforniya’da bir hafta önce yasal olarak evlendikten sonra 22 Mayıs Pazar günü İtalya’nın pitoresk sahil kasabası Portofino’da evlendi.

Kaynak, “Travis’le evlenmek, onun çocuklarıyla olan bağını güçlendirdi ve düğünlerine dahil oldukları için çok mutlu oldular. Kendi çocuklarına nasıl bakıyorsa, çocuklarına da öyle bakacaktır.” Kourtney üç çocuğu paylaşıyor, Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7, eski ile Scott Disick39. Travis’in ayrıca üç çocuğu var: oğlu Landon18, kızım Alabama16 ve üvey kız Atiana de la Hoya23 yaşında, eski karısıyla paylaştığı kişi shanna moakler. HollywoodYaşam Daha önce Kourtney’nin biyolojik olsun ya da olmasın tüm çocukları için en iyisini isteyen “bakıcı” ve sevecen bir üvey anne olduğunu doğrulamıştı.

Travis Barker ve Kourtney Kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian el ele yürüyor (Fotoğraf: Alessandro Bremec/NurPhoto/Shutterstock)

Artık Kourtney evlilik hayatının akışına girdiğine göre, çiftin atmak istediği bir adım daha var: hayallerindeki evi yaratmak. “Şimdi kendi evlerini inşa etmeyi düşünüyorlar, bu gerçekten özel olurdu çünkü birlikte, tüm çocuklarına rahat ve kendi banyolarına sahip olacak çok sayıda oda ile tam ihtiyaçlarına uygun bir yaşam alanı yaratabiliyorlar” dedi. kaynak açıklandı. “Bu onların sonsuza kadar aile evi olacak. Ayrıca, Reign için bir beyzbol sahasına ve Travis için eksiksiz bir paten parkı gibi diğer olanaklara sahip olabilecekleri bir yere sahip olmak isterlerdi.” Ancak, Travis’in ikametgahına oldukça düşkün olduğu için taşınmak için acele etmediklerini belirttiler.

Kaynak ayrıca Kourtney’nin çocuklarının Travis’e nasıl uyum sağladığı hakkında da bilgi verdi. “Travis ve çocukları ile ilgili olarak, Travis’in onlar için süper havalı bir ağabey gibi olması bakımından benzersiz bir ilişkileri var, ancak ona babaları olarak bakmıyorlar” diye açıkladılar. “Babalarını çok seviyorlar ama annelerinin şimdi Travis ile evli olduğunu ve onun üvey babaları olduğunu anlıyorlar. Bütün harmanlanmış ailelerinde sevgiden başka bir şey yok.”

Travis Barker ve Kourtney Kardashian
Travis Barker ve Kourtney Kardashian, 2022 Met Gala’da poz veriyor (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Travis ve Kourtney de birlikte çocuk sahibi olma istekleri konusunda açık görüşlüler, ancak bu kolay bir süreç olmadı. Çift tüp bebek tedavisi gördü ve başarısız hamile kalma girişimlerinden sonra, cinsel ilişkiye girmelerini, kafein içmelerini ve egzersiz yapmalarını engelleyen yoğun bir Panchakarma temizliğine birlikte katlandılar. 2 Haziran’da yayınlanan bölümde KardashianlarÇift, doğal yollardan çocuk sahibi olmaya çalışacaklarını duyurdu.

Çocuk sahibi olmaya çalışmak, evlenmek, yeni, özel yapım bir ev düşünmek ve yasal bir isim değişikliği arasında, Kourtney ve Travis gerçekten uzun bir süre içinde gibi görünüyor. 23 Mayıs’ta Kourtney yasal olarak adını değiştirdi ve Instagram’da adını “Barker” eklemek için değiştirdi. Daha önce Kourtney’e yakın bir başka kaynak, “Kourtney her zaman Kourtney Kardashian olarak bilinecek, ancak Travis ile evlendikten sonra Kardashian Barker’ı kullanmaya karar verdi” söylenmiş HollywoodYaşam SADECE isim değişikliği hakkında. “Ailesi karşı tavsiye veriyordu [her changing her last name to just Barker] çünkü Kardashian’la çok fazla bağı var. Soyadlarını birleştirmesini önerdiler, ne gibi kim [Kardashian] evlendiğinde yaptı kanye [West]bu yüzden sonunda yapmaya karar verdiği şey buydu.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/kourtney-kardashian-loves-married-life-travis-barker/

Yorum yapın

SMM Panel