Kourtney Kardashian, Travis Barker Date’de Bol Gömlek ve Pantolonları Sallıyor – Hollywood Life


Kourtney Kardashian ve Travis Barker Los Angeles'ta


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NGRE / BACKGRID

Kourtney Kardashian ve Travis Barker son zamanlarda şehrin her yerinde inanılmaz derecede çekici görünüyorlar. Ancak 15 Nisan Cuma günü çift, Los Angeles’ta yeşil smoothie’ler yerken özellikle mütevazı görünüyordu. 42 yaşındaki kıdemli realite yıldızı ve Poosh maven, üzerinde “Paris” yazan ekstra büyük bir tişört, devasa koşu pantolonu ve gri spor ayakkabılar giydi. Kalın saçlarını gevşek bir şekilde, basit bir top şapkasıyla giydi ve cep telefonunu tuttu.

Kourtney Kardashian ve Travis Barker Los Angeles'ta
Kourtney Kardashian ve Travis Barker, 15 Nisan 2022’de Los Angeles’ta birlikte görülüyorlar. (BACKGRID)

Travis de benzer şekilde giyinmişti, donanma bir DTA kapüşonlusu, uyumlu eşofmanları ve spor ayakkabıları giymişti. İkisi de güneş gözlüğü takıyordu. Çifte gün ortası gezisinde Kourtney’in 7 yaşındaki oğlu eşlik etti. Saltanat. Kourtney ve Travis’in güler yüzlü çalışması, birlikte bebek sahibi olma umuduyla IVF (In Vitro Fertilization) tedavisi gördüklerini öğrendiklerinde ortaya çıkar.

Travis’in, hayatına yeni bir bebek eklemek için adımlar atarken Kourtney’i desteklediği söyleniyor. Bize Haftalık 13 Nisan’da bildirildi. İçeriden biri yayına “Travis yolun her adımında tam olarak destekliyor” dedi. Görünüşe göre çift “çok yakın”dı ve şimdi daha da yakındı. “Yolculuk sadece birbirlerine olan bağlarını ve sevgilerini doğruladı.”

Kourtney Kardashian ve Travis Barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker birlikte dışarıdayken el ele tutuşuyor. (MEGA)

Potansiyel bir yeni bebek, ünlü çiftin ailesini önemli ölçüde genişletecektir. Kourtney zaten 9 yaşında bir anne Penelope12 yaşında Duvarcıve Reign, hepsi uzun zamandır eski erkek arkadaşıyla Scott Disick. Travis ayrıca 16 yaşındaki iki çocuğunu da getiriyor. Alabama ve 18 yaşında Landonher ikisi de eski eşiyle, 47 yaşında shanna moaklerkarışıma.

Travis ve Kourtney, 2021 yılının Ekim ayında ailesinin katıldığı romantik bir plaj teklifinde nişanlandılar. İkili, 3 Nisan 2021’deki Grammy Ödülleri’nden sonra Las Vegas’ta doğaçlama bir düğün töreni düzenlemesiyle ortalığı karıştırdı. Ancak çiftin evlilik cüzdanının olmadığı ve henüz yasal olarak evli olmadığı ortaya çıktı. Yine de, birlikte rahat bir şekilde dışarı çıkmaları, gelecekteki evli bir çift olarak rahatlık düzeyleri hakkında her şeyi söylüyor gibi görünüyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/kourtney-kardashian-baggy-shirt-pants-travis-barker-smoothie-date-photos/

Yorum yapın