Kourtney Kardashian, Scott Disick’i Younes DM Üzerine Dissliyor – Hollywood Life


‘The Kardashians’ın ilk bölümünde Kourtney Kardashian, Scott Disick’in eski sevgilisi Younes Bendjima’ya kendisi hakkında mesaj attığını öğreniyor – ve onun dramaya tepkisini ilk kez görüyoruz!

Kourtney Kardashian eski sevgilisiyle canı yanıyor, Scott Disickeski sevgilisine Direkt Mesajlarda onun hakkında konuştuğunu öğrendikten sonra, Younes Bendjimagala bölümünde Kardashianlar. Drama, Ağustos 2021’in sonunda, Younes, Scott’ın PDA ile paketlemek için Kourtney’i dissleyen DM’lerini sızdırmasıyla düştü. Travis Barker İtalya’da. Ancak Kourtney, şimdiye kadar durumu hiçbir zaman kamuya açıklamadı.

Kourtney, “Yaz tatilimizde Travis’le İtalya’dayken, Scott’ın ‘Özür dilerim, dayanamadığım eski erkek arkadaşına DM attım’ diyen bir mesajla uyandım. “Bana bir ekran görüntüsü gönderdi ve ‘Hikayesinde yayınladı’ dedi. Uzun yıllar boyunca, Scott her zaman kötü davranışlardan kaçtı ve hala davet edildi. [to family events]ama bunun devam edeceğini sanmıyorum. ”
kourtney kardashian scott disick
Kourtney Kardashian ve Scott Disick 2015’te ayrıldı. (Shutterstock)
Kourtney, öğle yemeğinde durumu açıklıyor. kim Kardashian ve Khloe Kardashian. “Özür dileyip özür dileyemeyeceğini soruyordu. [to Travis]ve ona ‘Bu adi’ diye yazdım” diyor Kourtney. “Ne zaman bir şey yapsak, yedi kişilik barbekü yapsak onu aramamız gerekir mi? Hayatımın aşkını öpmek kötü bir şey değil. Ben olumsuz algılanmasını istemiyorum. Hayatımı yaşamaya devam edeceğim ve kimse izlemiyormuş gibi yapacağım.”

Bölümün başlarında, Kim evinde barbekü yaptı ve Scott’ı davet etmedi. Kim ve Khloe kendilerini kötü hissettiler ama Kourtney rahatsız olmadı. “Scott ve ben yedi yıldır ayrıyız ve ona ondan 10 yıl önce verdim” diye bağırıyor. “Öyleyse neden herkes bu konuyu bu kadar büyütüyor? Sonunda neyi hak ettiğini bilen bir kızdan nefret etmeyelim!”

Khloe, durum hakkında fikir edinmek için Scott’ın evine gider. “Hayatımda ilk kez düşünüyorum, [my feelings about Kourtney] nihayet değişmeye başlıyor,” diye itiraf ediyor Scott. “Artık Kourt’un Travis’le hayatı ne kadar zor olursa olsun, bana sonunda devam edebilmem için bir yer veriyor.”

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker kırmızı halıda. (Deklanşör)

Ancak Scott, davet edilmediği barbeküyü duyduğunda “dışlanmış” hissettiğini de itiraf ediyor. “Özellikle gidecek başka bir ailem olmadığında çok acı verici” diye açıklıyor. Ayrıca, Kourtney ve Travis’in ailenin hiç etrafında olmamasındansa “etrafında olmayı” tercih edeceğini de söylüyor.

Scott, “Arkadaşlarını ve ailemizi her zaman kulağımda ‘Endişelenme tatlım, eninde sonunda anlayacaksınız ve bir gün tekrar bir araya geleceksiniz’ gibi şeyler duymuşumdur” diye açıklıyor Scott. “Yani ayağım her zaman kapının yarısındaydı. Günün sonunda, büyük resmin ne olduğunu ve Kourtney için en iyisinin ne olduğunu anlıyorum. O mutlu ve gerçek bir şeyin içinde ve ben bunun doğru olduğuna inanıyorum. Uzun yıllar boyunca ona o kadar çok yanlış yaptım ki kendimi süper suçlu hissettim ve her zaman, herhangi bir nedenle bana ihtiyacı olursa, onu telafi etmek için orada olacağımı hissettim çünkü çok uzun süre berbat ettim. ”

Bir itirafta Scott, Kourtney’i kaybetmenin onun için zor olduğunu ekliyor. “Kourtney’i romantik olarak kaybetmek çok büyük bir uyumdu, ama şimdi onu en iyi arkadaş olarak kaybetmek çok büyük bir uyum” diyor. “Biz gerçekten sadece daha fazla ortak ebeveyniz. Muhtemelen hayatımdaki en zor şeylerden biri. Kourtney’nin ona nasıl davrandığım için beni hor görmeye hakkı var çünkü bu korkunçtu. Bu bir gün bile devam etmez ama yıllarca devam etti.”

bu Kardashians, 14 Nisan’da Hulu’da prömiyer yapacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/kourtney-kardashian-disses-scott-disick-younes-bendjima-dm-the-kardashians/

Yorum yapın