Kourtney Kardashian Sarışınlık Çağını Bitiriyor: Yeni Saç Dönüşümünü Görün


Belki sarışınlar değil, esmerler daha çok eğlenir – sadece sorun Kourtney Kardashian.

bu Kardashianlar yıldız geçtiğimiz günlerde platin buklelerine veda etti ve resmen köklerine döndü. 21 Mayıs’ta Instagram’a giren Kourtney, kapkara bir görünüm sergiledi ve küstahça ona altyazı yazdı. postalamak“esmer4lyfe.”

Poosh’un kurucusu, yeni görünümünü sergileyen bir fotoğraf döngüsü paylaştı. Bir görüntüde, uzun bobunu aşağı kaydırdı, kenarlarını kulaklarının arkasına sıkıştırdı ve ortadan ayırdı. Sinirli tarzını cesur, siyah buğulu bir göz ve siyah-beyaz üzerine katmanlı beyaz tulumla eşleştirdi. Blink-182 band tee (kocaya tatlı bir selam Travis Barker, 47). Başka bir enstantane, Kourtney’i – derin bir yan parça ile – bir uğur böceği baskısı ve dantel süslemeden oluşan bir iç çamaşırı slip elbise giyiyordu.

44 yaşındaki oyuncunun dönüşümü, saçlarını sarıya açtıktan sadece iki ay sonra gerçekleşti. Mart ayında, Travis ile bir Las Vegas gezisinin tadını çıkarırken Kourtney, UFC 285 etkinliğinde randevu gecesinde daha hafif buklelerini piyasaya sürdü.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375145/kourtney-kardashian-ends-her-blonde-era:-see-her-new-hair-transformation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir