Kourtney Kardashian Penelope Disick’e Tatlı Bir Doğum Günü Mesajı Verdi – Hollywood Life


Kourtney Kardashian Penelope Disick'e Tatlı Bir Doğum Günü Mesajı Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

“Bu küçük hanımın annesi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum” Kourtney Kardashian 11 Temmuz’da, ondan günler sonra yazdı ve Scott Disickkızı, Penelope Dişi, büyük 1-0 kutladı. 43 yaşındaki Kourtney, büyüyen kızının yanında bir fotoğrafını paylaştı. Poosh’un kurucusu, “Beni her gün çok ama çok gururlandırıyor” diye ekledi, “ve [she] dünyama çok fazla neşe getiriyor. 10. Doğum günün kutlu olsun Penelope’m.” Kourtney, kızının günlerinin “uyumlu pijamalar, tüylü terlikler, hep birlikte şişmiş kalplerde uyuyan, açık hava filmleri ve bir sürü gökkuşağı serpintisiyle” dolu olmasını diledi.

Aile, arkadaşlar ve hayranlar yorum bölümünü sevgiyle doldurdu. “En iyi anne… inanılmaz kızım seni seviyorum doğum günün kutlu olsun! Xoxo” yazdı Veronique Vicari Barnesaynı zamanda Penelope’ye “mini Kourt” olarak da atıfta bulundu. Sarah Howard, Poosh’un CEO’su Penelope’ye “Mutlu Çift Rakamlar” diledi. Hayranlar çoğunlukla kalp emojileri ve “DOĞUM GÜNÜ KRALİÇE” gibi mesajlar attı.

Penelope’nin doğum günü dönüm noktasına ulaşmasını anmak için Kourt, sevgilisine pembe temalı bir parti verdi. Kızım yarın on yaşına giriyor!!!!!” Kourt, kalp şeklindeki balonlar, pembe flamingo toppers, pembe pipetler ve pembe çiçekler gibi tüm pembe aksesuarların fotoğraflarını Instagram Hikayesine gönderdi. Etkinlik için Kourt, göğsünde çapraz bir tasarıma sahip pembe ve beyaz kareli iki parçalı bir mayo giydi. Görünümü parlak pembe bir kova şapka ve bir çift gül renkli gözlükle eşleştirdi.

Kourtney Kardashian Penelope Disick'e Tatlı Bir Doğum Günü Mesajı Verdi – Hollywood Life
(Sıçrama Haberleri)

Atiana de la HoyaTravis Barker‘in üvey kızı – katılımdaydı. Penelope’nin rengarenk serpiştirilmiş çikolatalı doğum günü pastasının ve pembe kremadan yapılmış gülen bir yüzün üzerindeki mumları üflediği anı yakaladı. Atiana, fotoğrafı Instagram Hikayesinde “Çift haneli” yazdı.

Penelope’nin babası halka açık doğum günü eğlencesine katıldı. Bir neon ışığın üzerinde asılı “doğum günün kutlu olsun işareti” yazan bir soyut sanat eseri yayınladı. Ayrıca evine pembe “doğum günün kutlu olsun” balonlarının fotoğrafını da astı. İlk fotoğrafın üzerine “Küçük melek turtamın doğum günü kutlu olsun” yazdı, ikinciye “Sevgilim peep aleep” ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/kourtney-kardashian-penelope-disick-birthday-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir