Kourtney Kardashian Met Gala After Party İçin Küçük Siyah Elbiseyi Salladı – Hollywood Life


kourtney kardashian travis barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JosiahW / BACKGRID

Kourtney Kardashian nişanlısıyla parti sonrası bir Met Gala’ya giderken tam bir bomba gibi görünüyordu, Travis Barker. Gerçek yıldız, etkinlik sonrası parti için askısız, küçük siyah bir elbiseye dönüştü. Elbisenin tepesinden fırladı ve ayaklarında sivri burunlu siyah topuklu ayakkabılarını salladı. Kourt ayrıca saçlarını aşağı indirdi, bir tarafa süpürülmüş tatlı, dalgalı bukleler gösterdi. Onlar otellerinden ayrılırken Travis’le el ele tutuştu.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney ve Travis, parti sonrası bir Met Gala’ya giderler. (JosiahW / ARKA GRİD)

Bu arada, Travis’in kırmızı deri belli parlak püsküllü pantolon giydiği parti sonrası görünümü de göze çarpıyordu. Ayrıca vücudunun üst yarısında püskül detayları olan beyaz bir kısa üst giymişti. Travis, Met Gala kırmızı halısında da etek giydiği için moda riskleri almaktan kesinlikle korkmuyor.

Rock’çı ve Kourtney, ilk kez Met Gala görünümleri için etek giydi. O beyaz bir tişört ve ceketle kombin yaparken, kadın iki tonlu, yüksek belli bir numara giydi ve beyaz kısa bir üstle kombinlendi. Ayrıca gerçek Met Gala için saçlarını kabarık bir şekilde giydi. Kourtney’nin dört kız kardeşi de etkinliğe annesiyle birlikte katıldı. Kris Jenner.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney ve Travis Met Gala’da. (Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

Kourtney ve Travis Ekim 2021’de nişanlandılar ve Grammy Ödülleri’nin ardından Nisan 2022’de bir Las Vegas töreninde evlendiler. Ne yazık ki, koridordan aşağı yürümek için zamanında bir evlilik cüzdanı alamadıkları için Vegas düğünü yasal kabul edilmedi. Şimdiye kadar ikisi gerçek bir düğün için planlarını paylaşmadılar, ancak delice aşık olduklarını inkar etmek mümkün değil!

Tabii ki, Met kırmızı halıda ellerini veya dudaklarını birbirlerinden uzak tutamazlardı. Kourtney ve Travis, PDA’yı paketlemeleriyle tanınırlar ve 2 Mayıs’ta Met’in içindeki merdivenlerden çıkarken öpüştüler. KardashianlarKourtney, halkın sevgi gösterilerinden utanmadığını itiraf etti ve kesinlikle bunu kanıtladı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/kourtney-kardashian-little-black-dress-met-gala-after-party-2022/

Yorum yapın