Kourtney Kardashian, Landon Barker’ın GF Charli D’Amelio’sunu Destekliyor


Kourtney Kardashian verdi Charlie D’Amelio onun onay mührü.

bu Kardashians ile tutmak alum, 29 Temmuz’da TikToker’a biraz sevgi gösterdi ve Charli’nin yeni çıkan Born Dreamer kokusunun bir resmini Instagram Hikayelerinde paylaştı. Fotoğrafta, yıldız şeklinde bir kapakla tamamlanan parfüm şişesi, bir dizi kabarık beyaz çarşafın üzerine oturuyor.

Kourtney, Charli’nin hesabını kalp, yıldızlar ve bulut emojilerinin yanında etiketledi.

Söylemeye gerek yok, Charli tatlı haykırışlarla dokuzuncu buluttaydı. 18 yaşındaki – kiminle çıkıyor Landon BarkerKourtney’nin kocasının oğlu Travis Barker—Poosh kurucusunun resmini dört beyaz kalp emojisiyle yeniden paylaştı.

Charli ve 18 yaşındaki Landon arasındaki şeyler bu günlerde biraz daha ciddi görünüyor. Kısa bir süre sonra bir kaynak E! Haziran ayında, ikisinin “çıkmanın ilk aşamalarında” olduklarına dair haberler, el ele tutuştukları görüldü. Makineli Tüfek KellyNew York’ta parti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340102/kourtney-kardashian-subtly-supports-landon-barker-s-girlfriend-charli-d-amelio?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir