Kourtney Kardashian İtalya’da Travis Barker ile Beyaz Korse Sallıyor – Hollywood Life


Kourtney Kardashian İtalya'da Travis Barker ile Beyaz Korse Sallıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KOBRA EKİBİ / ARKA GRİD

Kourtney Kardashian ve Travis Barker 23 Mayıs’ta İtalya’da güneşi emmeye devam etti. Sabahı bir yatta geçirdikten sonra öğleden sonra başka bir tekneye bindiler. fotoğraflarda burada görebilirsiniz. Kourtney beyaz bir korse üst ve ona uygun dantelli şort giyerken, Travis siyah kadife bir Dolce & Gabbana takımı giydi. Başka bir İtalyan gezisine çıkarken Kourtney’e teknede yardım etmesi için elini verdi. Kourtney’in oğlu, Saltanat Disickve Travis’in oğlu, Landon Barker, ayrıca düğün sonrası gezi için teknedeydiler.

Çiftin 22 Mayıs’ta Portofino’daki düğününden sonra su günü geldi. Bir hafta önce Santa Barbara’daki bir adliyede yasal olarak evlenmelerine rağmen, ikisi çocukları, diğer aile üyeleri ve İtalya’daki arkadaşlarıyla kutladı. Kourtney, davet için beyaz bir mini elbise ve uzun bir duvak giydi ve sonunda resepsiyon sırasında siyah bir miniye dönüştü. KarJenner ailesinin tamamı, nikah için Dolce & Gabbana kıyafetleri giydi.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker düğünlerinde.(COBRA TEAM / BACKGRID)

Bu Travis’in üçüncü, Kourtney’nin ise ilk evliliği. Blink 182 davulcusunun eski karısından iki çocuğu var. shanna moakler, hem de yakın bir ilişki sürdürdüğü bir üvey kızı. Bu sırada Kourtney, Scott Disick Neredeyse on yıldır, düğümü asla bağlamamalarına ve birlikte üç çocukları olmasına rağmen. Kourtney ve çocuklar İtalya’da kutlama yaparken Scott Amerika’daki evine döndü.

kourtney kardashian travis barker
Kourtney Kardashian ve Travis Barker bir teknede. (MEGA)

Bu İtalyan nikahları aslında Kourt ve Travis’in üçüncü düğünüydü. Nisan ayında, Grammy Ödülleri’nden sonra Las Vegas’taki bir şapelde kaçtılar. Ancak önceden evlilik cüzdanı almadıkları için 15 Mayıs Santa Barbara olayına kadar yasal olarak karı koca olmadılar. Kourtney’nin büyükannesi ve Travis’in babası, daha büyük düğün için İtalya’ya gidemedikleri için adliyede hazır bulundu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/kourtney-kardashian-white-corset-travis-barker-boat-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir