Kourtney Kardashian Hamilelikte Çıplak Bikini ve Alkışlar Dons – Hollywood Life


Kourtney Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews.com

Kourtney Kardashian43 yaşındaki, son Instagram fotoğraflarında görmek için muhteşem bir manzaraydı. Realite yıldızı, Lemme markası için yeni bir kampanya fotoğraf çekiminden birkaç aynalı özçekim paylaştı ve inanılmaz görünüyordu. Nude straplez bikinisi ve pembe fırfırlı kol parçalarıyla telefonunu havaya kaldırıp kameraya kendinden emin bir bakış attı.

Güzel ayrıca uzun siyah saçlarını da düzleştirmiş ve bir kolyeyle süslenmişti. Görünümüne açık mor göz farı ve koyu pembe ruj da dahil olmak üzere parlak ve güzel bir makyaj ekledi ve ayrıca uzun manikürlü tırnakları sergiledi. “@lemme kampanya çekimimden küçük bir bts” yazdı.

Hayranların yorum yapması uzun sürmedi ve bir takipçi fotoğraflardan birinde karnını tuttuğu için hamile olup olmadığını sorduktan sonra Kourtney alkışlamaktan çekinmedi. “Hamile olduğunu kaçırdım mı?” takipçi sordu. Üç çocuk annesi, “Hayır, ama bir kadın cesedini özlüyorsun,” diye yanıtladı.

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian, önceki bir gezi sırasında sarı bir bikini sallarken. (Sıçrama Haberleri)

Kourtney’nin özçekimleri ve alkışlarla yaptığı yorum, 27 Eylül’den itibaren takviyeler ve vitaminler satmaya hazırlanan Lemme markasının çıkış tarihinin hemen ardından geliyor. Matcha enerji B12 sakızları içeren bazı ürünleri fotoğraflarla gösteriyor. şirketin kendi Instagram sayfasında. Bazıları “antioksidanlarla dolu” olmayı vaat ederken, diğerleri “stresi azaltmayı” vaat ediyor.

Kourtney yeni markasını tanıtmakla meşgul olmadığında, yeni evli olarak hayatına giriyor. Yeni eş, evlendikten sonra evli bir kadın olarak hayatının tadını çıkarıyor. Travis Barker Mayısta. o ve Göz kırpma 182 Davulcu yakın zamanda Tommy Hilfiger New York Moda Haftası defilesindeki performansından önce sarılıp öpüşürken fotoğraflandı. Etkinlikte fotoğraflar için poz vermeyi bıraktılar ve onun için siyah ve gri bir kedi kıyafeti ve onun için uzun kırmızı, beyaz ve siyah bir kirpi ceketi de dahil olmak üzere epik kıyafetleri sergilerken yakın durdular.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/18/kourtney-kardashian-nude-bikini-lemme-campaign-pregnancy-comment-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir