Kourtney Kardashian, Aileleri Travis Barker ile Birleştirmenin Anahtarını Paylaştı


Aileleri harmanlamak kolay bir iş değil, Kourtney Kardashian ve Travis Barkersüreç oldukça sorunsuzdu.

Poosh kurucusu kadar açıkladı Bugün 12 Eylül, ancak kendisinin ve Mayıs ayında İtalya’da evlendiği Blink-182 davulcusunun lehlerine çalışmanın birkaç avantajı olduğunu kabul etmekle birlikte, her ikisinin de ailelerinin zaten iyi tanıdığı gerçeği.

Kourtney, Travis’in oğlu hakkında “Birbirimizi tanıyoruz ve çocuklarıyla on yıldır kendi ilişkim var” dedi. Landon Barker18, kızım Alabama Barker16 – eski karısıyla paylaştığı kişi shanna moakler-ve üvey kızı Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.23. “Gerçekten kolaylaştırıyor. Hepimiz birbirimizi ve niyetlerimizi biliyoruz.”

Çocukları paylaşan Kourtney Mason Dişi12, Penelope Dişi10 ve Saltanat Disick7 eski ile Scott Disick, kendi çocukluğuna da yansıdığını belirterek, benzer bir durumda büyüdüğünü kaydetti. “Karma bir aileden geliyorum” dedi. “Tecrübemiz var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345843/kourtney-kardashian-shares-why-it-was-easy-to-blend-families-with-travis-barker?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir