Kourt, Çocuklara Pete Davidson’ı Ne Zaman Tanıtacağını Tavsiye Etti – Hollywood Life


Kourt, Çocuklara Pete Davidson'ı Ne Zaman Tanıtacağını Tavsiye Etti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Son seferden bu yana çok şey değişti kim Kardashian bekardı – Kim’in kendisi de dahil. 41 yaşındaki kardashianlar star şimdi dört çocuk annesi ve yeni ilişkisi Pete Davidson bu gerçeği hesaba katmak zorundaydı. dizisinin (21 Ocak) Salı günkü bölümünde BUGÜNKim konuştu Hoda Kotb ve Savannah Guthrie, Kim yeni romantizmini bitirdi ve nasıl Kourtney Kardashian Pete’i North, 9, Saint, 6, Chicago, 4 ve 3 yaşındaki Psalm’a tanıtma kararına yardımcı oldu. “Neyse ki, her şeyi yaşamış bir kız kardeşim var,” dedi Kim, “ve bunun hakkında konuştuk.”

Kim, benzer durumdaki “birkaç terapiste” ve arkadaşlarına da danıştığını söyledi. “Kesinlikle altı ay beklemek istedim ve işaret buydu. Herkes için farklıdır ve farklı insanlar için farklı şeyler işe yarar” dedi. “Ama sadece doğru olanı yapmalısın ve mümkün olduğunca saygılı ve temkinli olmaya çalışmalısın.”

Kim için, 28 yaşındaki Pete ile olan bu yeni aşk onu şaşırttı. İkili, ev sahipliği yaptığı sırada bir araya geldi. Cumartesi gecesi canlıboşanma davası açtıktan aylar sonra geldi Kanye “Ye” Batı. Kim, Şubat 2021’de 45 yaşındaki Ye’den ayrıldı ve tekrar çıkmadan önce “bir süre bekledi”. “Kendimi açmaya hazır olmadan önce 10 ay kadar bekledim” dedi. Bugün ev sahibi. “Sadece “yeni enerji ve farklı bir şey” istediğimi hissettim. Ve kesinlikle beni şaşırttı.”

Babalar Günü’nü çocuklarıyla Kim’in evinde kutlayan Ye’nin ardından gelen röportajla, ilişkileri hakkında bir güncelleme yaptı. Kim, eski sevgilisiyle aralarının “iyi” olduğunu ve “her şeyin iyi gittiğini” söyledi.

Kourt, Çocuklara Pete Davidson'ı Ne Zaman Tanıtacağını Tavsiye Etti – Hollywood Life
(Matt Baron/Shutterstock)

Bu enerji, Kim’in eski kocasına verdiği Babalar Günü mesajındaydı. “Bebeklerimize en iyi baba olduğun ve onları senin gibi sevdiğin için teşekkür ederim!” Kim, Instagram Hikayelerine, Ye’nin çocuklarıyla birlikte poz verdiği bir fotoğraf yazdı. “Babalar günün kutlu olsun Ye.” Kim’in evindeki bu büyük aile toplantısından günler önce, o ve Ye, Thousand Oaks’ta bir basketbol maçında kızları North’u desteklemek için tekrar bir araya geldi. İkilinin sahada North’u izleyerek alçakgönüllü bir profil çizdiği ve tezahürat yaparak veya dikkat çekmek için başka bir şey yaparak büyük bir olay yaratmadığı bildirildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/kim-kardashian-kourtney-introduce-kids-pete-davidson/

Yorum yapın

SMM Panel