‘Kötü Tohum Geri Dönüyor’ Emma ve Kat’in Yaşam Boyu Devam Filmindeki Savaşında Yıldız – Hollywood Life


Emma Grossman’ın kaotik (ve genellikle canice) maskaralıkları devam edecek. Kötü Tohum Geri Dönüyor5 Eylül’de prömiyer yapacak olan Emma yeni bir okula başlama şansına sahip olur, ancak Kat tarafından yakından izlenecektir. Ella DixonEmma’nın neyin peşinde olduğunu tam olarak kim bilebilir. HollywoodYaşam Ella ile Kat ve Emma’nın ilginç dinamiği hakkında ÖZEL konuştu.

Ella Dixon
Ella Dixon, ‘The Bad Seed Returns’de Kat rolünde. (Fotoğrafçı: Deidhra Fahey)

Ella, “Hemen, Kat’in devreye girmesi ve Emma’nın hayatına geri dönmesi gibi bir çelişki yaşıyorsunuz,” dedi. “Bence Kat inanılmaz derecede sert ve hayatında çok şey atlattı. Onda pek belli etmediğini düşündüğüm pek çok savunmasızlık var ve görevini Emma’yla yüzleşecek şekilde yönlendiren de bu savunmasızlık. Emma’yı daha önce hiç görmediğimiz bir duruma sokan şey, film boyunca gördüğümüz bu çatışma ve gerilim.”

Ella, izleyicilerin göreceğini vurguladı Mckenna Grace’in Emma, ​​​​ilk filmde istediğinden çok farklı bir yerde. Teyzesiyle birlikte yaşıyor. Bir tür genç olmanın nasıl bir şey olduğuna alıştı. Dans ekibinin bir parçası ve bir lise öğrencisi olarak hayatı yönlendiriyor. Bir bakıma, onu ilk filmde gördüğümüzden çok daha fazla karışmış durumda, bu yüzden karakteri biraz kafasına çeviriyorsunuz.”

Ancak Ella, Emma’nın “çok daha öngörülemez olduğunu ve bazı şeyleri yapma şekli konusunda çok daha kurnaz olduğunu ekliyor. Yine, Kat ile birlikte gelen ve onu eşiyle gerçekten tanıştığı çok farklı bir yerde gördüğümüz o karışıklık var. Bunun çok ilginç bir şekilde sonuçlanacağını düşünüyorum.”

Mckenna Grace
Mckenna Grace ve Ella Dixon ‘Kötü Tohum Geri Dönüyor’ filminde. (Ömür)

Genç aktrisin en çok Kat’in “savunmasızlığı” dikkat çekti. Kötü Tohum Geri Dönüyor. “Her insanda, her durumda, yaptığımız her şeyin bir tür kırılganlıktan kaynaklandığı da öğrendiğim en büyük şeylerden biriydi” diye devam etti. “Kişiye ve bu güvenlik açığının nasıl ifade edildiğine bağlı, ama her zaman orada. Bunu gerçekten anlamak ve bunu Kat’in içinde keşfetmeye başlamak ve bunun onun hayatında ve onun içinde nasıl bir rol oynadığını keşfetmek benim için gerçekten çok güçlüydü. Onu anlamama ve hikayeyi anlamama gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum.”

Kat ve Emma’nın düşmanca ilişkisine rağmen Ella, Mckenna ile birlikte çalışmaktan büyük keyif aldı. Ella, “McKenna çok iyi bir insan ve çok yetenekli bir aktör ve yazar,” dedi. HollywoodYaşam. “Onunla ekranı paylaşabilmek çok eğlenceliydi. Emma rolünü çok güçlü bir şekilde yaşıyor.” Kötü Tohum Geri Dönüyor 5 Eylül’de saat 20.00’de Lifetime’da yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/04/the-bad-seed-returns-kat-emma-lifetime-movie-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir