Kötü İnternet Bağlantınızı Düzeltin Bu En Beğenilen 22 Dolarlık Wi-Fi Genişletici


Daha önce ek bilgiye ihtiyacınız varsa Dükkanişte bazı 5 yıldızlı incelemeler.

TP-Link AC750 WiFi Genişletici İncelemeleri

Bir müşteri, “Bu, kurulumu son derece kolay olan mutlak bir oyun değiştirici, bundan çok etkilenen ölü noktalar yok. Teknolojiden pek anlamadığım için bunu tek başıma yükleyebildim. Yaptıktan sonra herkesle tekrar kontrol edeceğim. Hala aynı hissedip hissetmediğimi görmek için bir ay kadar geçti. Ama şu an itibariyle harcanan her kuruşa değdi ve satın alma işleminden sonraki 3 saat içinde teslim edildi, süper etkilendim, şu an için çok mutluyum!”

Bir başkası, “Mucize işçi. Onu evimin ortasına koydum çünkü yatak odalarının sinyali zayıftı ve aslında garaj yoluma da yardımcı oldu! Çok güçlü ve harika!”

Birisi fışkırarak, “Bu şey benim evim için mükemmel. Evimin dışına doğru yönlendiricimden gelen sinyali tamamen kaybederdim ve dışarıdaki kamera kelimenin tam anlamıyla her gün sinyal kaybederdi. Bunu giriş kapısının hemen yanına koydum ve dondum. 1 bar bile kaybetmem lol… MUHTEŞEM ÜRÜN!!!!!”

Bir Amazon müşterisi, “Hızlı kurulum, harika sinyal. Bu kolay bir kurulumdu. Tüm evime ve istediğim yere arka bahçeme güçlü bir genişletilmiş sinyal.”

Bir başkası, “Bu şimdiye kadar yaptığım en hızlı ve en kolay wifi genişletici kurulumuydu. Kutuyu açıp bitirmem yaklaşık 15 dakikamı aldı. Uygulamada yönetimi kolay ve şu ana kadar hiç ölü nokta veya Wi-Fi bağlantısı kesiliyor!”

Bir müşteri, “TP Link Wi-Fi Genişletici, evimin mutfağının ucundaki sinyal gücünde büyük bir fark yarattı. Artık evin o bölümünde cep telefonlarını ve bilgisayarları kullanabiliyoruz ve sinyali kaybetmeden kullanabiliyoruz.”

Ürünün bir hayranı, “İnanılmaz bir şekilde reklamı yapıldığı gibi çalışıyor. Bodrumumdan birkaç yüz metre ötedeki garaja ulaştı. Güçlü sinyal ve yeterli wifi hızı. Beni potansiyel olarak pahalı bazı kablolama zahmetinden kurtardı” diye yazdı.

Daha fazla harika teknoloji fırsatı arıyorsanız, Super Bowl’dan önce bu televizyonlardan, ses çubuklarından ve TV yuvalarından tasarruf edebilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362267/if-you-re-annoyed-with-your-internet-connection-get-this-dollar22-wi-fi-extender-with-50800+-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir